15 C
Tirana
16:36 15/04/2021
Etiketimet 13 viktima

Tag: 13 viktima

Covid-19/ Vendi ynë vijon të regjistrojë shifra të larta: 1,184 të infektuar dhe 13 viktima

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, në vendin tonë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 1,184 persona. Fatkeqësisht, kanë humbur jetën...

180 të infektuar dhe 13 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut ka regjistruar në 24 orët e fundit 180 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 1,814 testime të kryera gjithsej. Fatkeqësisht, betejën...

Covid-19 në Shqipëri/ Rritet numri viktimave, regjistrohen 865 të infektuar

Vendi ynë ka regjistruar në 24 orët e fundit 865 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 2,960 testime te kryera gjithsej. Koronavirusi vijon të...

Koronavirusi në Shqipëri/ 13 të vdekur dhe 389 të infektuar në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 13 viktima. Ndërsa janë infektuar 389 të tjerë. Ndërkaq,...

Koronavirusi në Shqipëri/13 persona humbin jetën, bie numri i të infektuarve në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 13 viktima. Ndërsa 782 të tjerë janë infektuar. Sipas...

Covid-19/ Përkeqësohet situata në Kosovë, regjistrohen 609 raste pozitive dhe 13 viktima në 24 orët e fundit

Kosova vijon të ketë shifra të larta infektimesh me Covid-19, ku në 24 orët e fundit situata është përkeqësuar dhe janë shënuar 609 raste...

Kosovë/ 13 viktima dhe 158 raste pozitive me Covid-19, Prishtina vatër infeksioni

Në 24 orë në Kosovë janë shënuar 158 raste të reja me koronavirus, nga 471 testime, ndërsa betejën me Covid-19 e kanë humbur 13...
- Advertisment -

Most Read