8 C
Tirana
02:56 24/01/2021
Etiketimet 25 prilli

Tag: 25 prilli

Zgjedhjet e 25 prillit/Idrizi lëshon paralajmërimin e fortë për Bashën: Kujdes, këtu nuk jemi te…

Partia Demokratike për Integrim dhe Unitet është një nga forcat e kampit opozitar që ende nuk ka arritur një marrëveshje për zgjedhjet e 25...

25 prilli/Fatmir Mediu: Jam takuar me Bashën, por marrëveshje bëj vetëm me PD-në. Ndryshe, dalim të vetëm në zgjedhje

Në një kohë që Partia Demokratike është drejt finalizimit të marrëveshjes me disa prej aleatëve të saj, si PDK, LZHK dhe PAA, arritja një...

25 prilli/Agron Duka: Kodi Zgjedhor dënon partitë e vogla. Shqipëria, vend anormal

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, thekson se Kodi Zgjedhor dënon partitë e vogla në zgjedhje. Sipas tij, për fat të keq, Shqipëria, vazhdon...

25 prilli/PD pritet të firmosë me aleatët, Dashamir Shehi zbulon detajet: Më e rëndësishme se listat është…

Partia Demokratike pritet të firmosë brenda pak ditësh zyrtarisht marrëveshjet me aleatët e saj opozitarë. Selia blu ka mbyllur me disa aleatë marrëveshjen për zgjedhjet...

Kryemadhi zbulon ofertën dhe taktikat elektorale: Ja pse LSI do të dalë e vetme në zgjedhje

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka lënë të hapur mundësinë se forca politike që ajo drejton mund të shkojë e vetme...

25 prilli/Fatmir Mediu: Basha mos na lërë në qoshe, duam vendin që na takon! Mund të dalim edhe me LSI-në

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu duke folur mbi prezantimin e 36 kandidatëve të Partisë Republikane për qarkun e Tiranës, ka theksuar se ky...

Zgjedhjet e 25 prillit/Ngrihet grupi i punës në KSHZ: Ja si do shqyrtohet vota e emigrantëve

Komisioni Shtetëror të Zgjedhjeve ka ngritur një grup i cili do të shqyrtojë mundësinë e votimit të emigrantëve në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Sipas...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Aplikimet për në KQZ. Njihuni me 52 të kualifikuarit  dhe 17 të skualifikuarit (Emrat)  

Në ambientet e Kryesisë së Kuvendit u mbajt mbledhja e parë e Komisionit të Posaçëm Parlamentare ngritur për shqyrtimin dhe përzgjedhjen e kandidaturave për...
- Advertisment -

Most Read

Mediat turke i japin jehonë këngës që grupi iso-polifonik shqiptar i thuri Erdoganit

Mediat turke i kanë bërë jehonë këngës që grupi iso-polifonik Gjergj Arianiti Mallakaster i kushtoi Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan. Në një shkrim media turke...

Brdariç rrëfehet për mediat gjermane: Askush nuk na besoi, tani po flet e gjithë Shqipëria për ne

Si trajner, ai po mundohet t’i ngjisë shkallët një e nga një. Pas dorëheqjes nga ekipi i kampionatit rajonal i Erfurtit, Thomas Brdariç u...

VIDEO-Iu vra në 21 janar 2011/vëllai i Hekuran Dedës: Shoqëruesi i Berishës erdhi në 11 të natës me çantat me euro me vete!

Një nga vëllezërit e Hekuran Dedës, i mbetur i vrarë gjatë protestës së 21 janarit, ka tronditur me dëshminë e tij, duke thënë se...

Koronavirusi në Greqi/Rritet numri i viktimave, 24 persona ndërrojnë jetë në 24 orët e fundit

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik në Greqi, EODY konfirmoi sot 605 raste të reja të infeksionit të ri të koronavirusit (COVID-19), nga të cilat...