15 C
Tirana
16:20 15/04/2021
Etiketimet 30-vjecari

Tag: 30-vjecari

Tentoi të fuste drogë në burgun e Fierit/Prangoset 30-vjeçari nga Fushë Kruja

Një 30-vjeçar, banues në Fushë-Krujë është arrestuar nga policia e Fierit pasi akuzohet se ka tentuar të fusë sende të ndaluara në burgun e...

Parandalohet ngjarja e rëndë/ Dhunonte gruan, policia arreston 30-vjeçarin nga Tirana. Kapet kapet me kallash në banesë

Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të një rasti të dhunës në familje, duke arrestuar një 30-vjeçar. Sipas policisë, ka rënë në pranga shtetasi me...

Tentoi t’i kalonte me çantë/ 30-vjeçarit i kapen 30 mijë euro në Kakavijë

Një sasi e konsiderueshme eurosh janë kapur nga policia kufitare në Kakavijë. Forcat e Policisë Kufitare kanë kontrolluar në vijën e dytë kufitare një 30-vjeçar...

Tiranë/ Shpërndante kanabis, arrestohet 30-vjeçari

Policia ka arrestuar një 30-vjeçar, i cili posedonte dhe shpërndante lëndë narkotike në doza në zonën e “Myslym Shyrit”. Gjithashtu është proceduar penalisht edhe një...

Aksident në Roskovec/Përplasen dy makina, humb jetën 30-vjeçari

Një 30-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e së hënës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40, në aksin rrugor...
- Advertisment -

Most Read