15 C
Tirana
15:56 15/04/2021
Etiketimet Abuzim

Tag: Abuzim

Ngjarja e rëndë në Pogradec / Flet psikologia e 13 vjeçares së përdhunuar: Ja si është gjendja e saj shëndetësore e psikologjike!

Specialistja për Njësinë e Mbrojtjes së Fëmijëve në qytetin e Pogradecit, Etleva Memia, ka folur në një intervistë te “Abc-ja e Mëngjesit” në lidhje...

16-vjeçari në Berat trondit me dëshminë: Komshiu 66-vjeçar më mori me forcë poshtë pallatit, më prekte dhe…

Një 16-vjeçar me inicialet K.J, banues në lagjen “Donika Kastrioti” në qytetin e Beratit, ka denoncuar mbrëmjen e djeshme në Drejtorinë Vendore të Policisë...

Ç’po ndodh në Shqipëri? Lushnjari kryen veprime të turpshme me vajzën e mitur 12 vjeçe

Pas ngjarjes së Pogradecit një tjetër abuzim me të mitur ka ndodhur në Lushnjë. Sipas policisë, një 51-vjeçar ka kryer veprime të turpshme me një...

Super aksion i Policisë së Shtetit / Në pranga 13 persona, mes tyre një 17 vjeçare që kishte mbushur shtëpinë me drogë

Policia e Shtetit ka arrestuar në total 13 shtetas, të akuzuar për vepra të ndryshme penale, 3 prej të cilëve ishin shpallur në kërkim. Sipas...

Abuzoi seksualisht me një vajzë me aftësi të kufizuara, tepelenasi arrestohet teksa tentoi të kalonte kufirin

Shërbimet e Policisë Kufitare Tre Urat në Tepelenë kanë bërë të mundur mesditën e djeshme arrestimin e një 54 vjeçari nga Tepelena, i cili...

E preku në vende intime / Flet 60 vjeçari që akuzohet se abuzoi me të miturën në Golem: E njoh prej kohësh, por…

Një 60 vjeçar nga Tirana ka rënë në pranga nga Policia e Kavajës në Golem, pasi akuzohet të këtë ngacmuar seksualisht në 13-vjeçare. Vajza dhe...

E rëndë në Golem / Tentoi të prekë të miturën në vende intime, arrestohet 60-vjeçari nga Tirana

Policia e Kavajës ka arrestuar ditën e djeshme një 60-vjecar në Golem, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare. Vajza dhe i dyshuari abuzues,...

(FOTO-EMRI) Skandali i abuzimit seksual me 17 vjeçaren në spital, burg për ish-ministrin e qeverisë Haradinaj

Ish-ministri i Shëndetësisë së Kosovës, Numan Baliq, i cili akuzohet se është përfshirë në një abuzim seksual, do të lihet një muaj në paraburgim. Gjykata...

Abuzoi seksualisht me një vajzë, arrestohet artisti i njohur

Dj i njohur nga bashkëpunimi në këngën e Byonce ‘Drunk in Love’, Erick Morillo mësohet se është arrestuar pasi ka abuzuar seksualisht me një...

‘Më jepnin drogë dhe më kërcënonin me motrat’ / Flet 17-vjeçarja e përdhunuar nga 4 të rinj në Nikël

17-vjeçarja e përdhunuar nga katër të rinj në Fushë-Krujë ka treguar detaje tronditëse nga shfrytëzimi i saj, teksa ka thënë se 4 të rinjtë...
- Advertisment -

Most Read