15 C
Tirana
16:05 15/04/2021
Etiketimet Abuzim

Tag: Abuzim

“E kishte zhveshur, nga gjysma e poshtë ishte lakuriq vajza”! Tjetër rast abuzimi në Shqipëri

Babai i dy vajzave, njëra 17-vjeçe me prapambetje mendore dhe tjetra 20-vjeçe, denoncon bashkëfshatarin Xh.L., se ka ngacmuar seksualisht vajzat e tij. Ngjarja ka ndodhur...

Akuzohet për abuzime seksuale, reagon për herë të parë Justin Bieber

Justin Bieber është sërish në telashe, pasi akuzohet nga dy vajza se ka abuzuar seksualisht me to. Njëra prej tyre, e prezantuar si Danielle, ndau...

SKANDAL/Aktori i njohur akuzohet për abuzim seksual me një 17 vjeçare

Aktori i njohur Ansel Elgort, i cili është shfaqur për herë të parë në filmat e Disney, tashmë po akuzohet për sulm seksual ndaj...

Tjetër skandal abuzimi me të mitur në Berat, 48-vjeçari ngacmon seksualisht vajzën 5-vjeçare

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një 48-vjeçar ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur vetëm 5 vjeç. S.K,...

Arbana Osmani reagon pas arrestimit të shefit të policisë në Fushë-Arrëz

Mbrëmjen e kaluar, Shefi i Stacionit Policor në Fushë Arrëz, u vu në pranga pasi u akuzua se ka përdhunuar një vajzë në prill të vitit...

Rrëfimi tronditës i vëllait të 15-vjeçares së abuzuar seksualisht: Nisi që në klasë të 7-të, rojen e kemi komshi!

Vëllai i 15-vjeçares së abuzuar seksualisht nga roja i shkollës dhe tre të rinj në Tiranë rrëfen ekskluzivisht detaje tronditëse në emisionin “Me Zemër...

FOTO/Kush është Abaz Doku, monstra që abuzoi seksualisht dhe kërcënoi të miturën

Personi që shihni në foton e mëposhtme është Abaz Doku, 65-vjeçari i cili dyshohet se ka abuzuar me një vajzë të mitur në zonën...

Kur të gjithë mbyllin sytë përballë abuzimit të një 15-vjeçareje

Nga Anila Hoxha Javët e fundit prindërit e 15 vjeçares të abuzuar seksualisht e kaluan duke fshirë nëpër muret e lagjes emrin e saj. E...

Akuzohet për abuzim seksual me një gazetare, ish-Presidenti nën hetim: S’e mbaj mend ngjarjen!

Prokuroria e Parisit ka hapur hetim kundër ish-presidentit francez, Valeri Zhiskar Desten, 94 vjeç, nën akuzën për abuzim seksual të një gazetareje gjermane. Sipas prokurorisë,...

Zbulohen fakte tronditëse nga e shkuara e të dashurit të 17-vjeçares së abuzuar seksualisht (detajet)

Gentian Ruçi rezulton të jetë person me precedent penal në vendin tonë. 34-vjeçari, i cili njihet edhe me emrin Denito Ruçi, është dënuar dy...
- Advertisment -

Most Read