15 C
Tirana
16:18 15/04/2021
Etiketimet Abuzim

Tag: Abuzim

Skandali i abuzimit të 17-vjeçares në Sarandë, SHÇBA kallëzon komisarin dhe dy efektivë: Nuk pranuan…

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Policinë e Shtetit ka kallëzuar në Prokurori për “shpërdorim detyre”  tre efektivë në Drejtorinë e Policisë...

“E preka nga shalët e vogla, por nuk e futa brenda…”, zbardhen përgjimet e monstruoze të 72- vjeçarit nga Saranda që abuzoi me minorenen

Prokuroria e Sarandës e ka vënë të moshuarin nën këtë akuzë, pasi Tusha ka kryer marrëdhënie seksuale në kohë të ndryshme me një 17...

Flet e ëma e 9-vjeçares që mendohet se u abuzua seksualisht: 73-vjeçari nuk e ka prekur në vende intime!

Nëna e 9-vjeçares, e cila mendohet se është abuzuar seksualisht nga një 73-vjeçar që është fqinj i tyre, mohon kategorikisht se vajza është prekur...

E rëndë/ Dalin detaje nga abuzimi seksual i plakut ndaj të miturës në Sarandë , prej sa vitesh fshihej krimi

Ditën e djeshme, 72-vjeçari i identifikuar si Bajram Tusha u denoncua për përdhunimin ndaj një adoleshentja 17-vjeçare në qytetin e Sarandës. Në dëshminë e tij...

Abuzuan me çmimet e ilaçeve, ushqimeve… ndiqen penalisht 8 administratorë, gjoba për disa të tjerë (VIDEO)

Gjatë 48 orëve të fundin janë proceduar penalisht 8 administratorë subjektesh dhe janë ndëshkuar me masë administrative 6 të tjerë. Në Tiranë, u proceduan penalisht...

Rama: 5 milionë lekë pikave të shumicës që rrisin çmimet, 100 mijë lekë pakicës

Kush abuzon me çmimet duke shfrytëzuar situatën e emergjencës nga COVID-19 do të gjobitet, e në rast përsëritje do t'i pezullohet veprimtaria me 6...
- Advertisment -

Most Read