8 C
Tirana
03:36 24/01/2021
Etiketimet Agron duka

Tag: agron duka

25 prilli/Agron Duka: Kodi Zgjedhor dënon partitë e vogla. Shqipëria, vend anormal

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, thekson se Kodi Zgjedhor dënon partitë e vogla në zgjedhje. Sipas tij, për fat të keq, Shqipëria, vazhdon...

Zgjedhjet/ Kreu i PAA, Agron Duka: Në listë me PD nëse plotësohen kushtet

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka ka folur lidhur me zgjedhjet e 25 prillit dhe rrezikun për partitë e ‘vogla’ opozitare nëse nuk...

Kreu i PAA, Agron Duka tregon skenarët për koalicionet opozitare: Nuk më vendosin dot kushte, LSI mund të dalë e vetme ndërsa Basha është...

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka hedhur dritë mbi atë se çfarë po ndodh brenda koalicionit të Opozitës së Bashkuar, lidhur me...

Duka: Nëse Basha nuk më vendos të tretin në Durrës, iki nga koalicioni

Agron Duka ka deklaruar se nëse kryedemokrati Lulzim Basha nuk i siguron një vend dinjitoz në listën e kandidatëve për qarkun e  Durrësit, kreu...

Situata e rëndë nga Covid-19 / Reagon kreu i PAA, Agron Duka: Të mundim përhapjen e pandemisë që të shpëtojmë ekonominë!

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka reaguar sot përmes një deklarate në rrjetet sociale, ku ka lëshuar një apel mbi respektimin e...

Koalicionet? Agron Duka: Skemat i kemi gati! Në qeveri duam ministrinë e Bujqësisë

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka gjatë prezantimit të ekipit dhe programit të forcës së tij politike për bujqësinë, theksoi se kjo parti...

Arben Malaj: Për të ardhmen evropiane duhet të ngrihemi të gjithë kundër kësaj qeverie

Ish-ministri i Financave dhe një nga zërat më me integritet brenda së majtës, Arben Malaj ka lëshuar një apel kundrejt shqiptarëve se duhet të...

A do të rikthehet Fatos Nano në politikë? Agron Duka zbulon bisedat që ka bërë muajit e fundit

Kreu i PAA-së, Agron Duka ka folur për mundësinë e rikthimit të ish-kryeministrit Fatos Nano në politikën shqiptare. I ftuar në emisionin “Aktualitet”, Duka...

Mbështetje fermerëve, PAA marrëveshje me Këshillin e Agrobiznesit

Partia Agrare Ambientaliste ka nënshkruar një marrëveshje me Këshillin e Agrobiznesit Shqiptar për t'u gjendur afër fermerëve, peshkatarëve, bujqve dhe për t'i përfaqësuar sa...

Kryetari i partisë opozitare humb nënën

Kryetari i partisë opozitare në rrjetin social “facebook” ka ndarë lajmin e ndarjes nga jeta, të nënës së tij. Duka shprehet me dhimbje për humbjen...
- Advertisment -

Most Read

Mediat turke i japin jehonë këngës që grupi iso-polifonik shqiptar i thuri Erdoganit

Mediat turke i kanë bërë jehonë këngës që grupi iso-polifonik Gjergj Arianiti Mallakaster i kushtoi Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan. Në një shkrim media turke...

Brdariç rrëfehet për mediat gjermane: Askush nuk na besoi, tani po flet e gjithë Shqipëria për ne

Si trajner, ai po mundohet t’i ngjisë shkallët një e nga një. Pas dorëheqjes nga ekipi i kampionatit rajonal i Erfurtit, Thomas Brdariç u...

VIDEO-Iu vra në 21 janar 2011/vëllai i Hekuran Dedës: Shoqëruesi i Berishës erdhi në 11 të natës me çantat me euro me vete!

Një nga vëllezërit e Hekuran Dedës, i mbetur i vrarë gjatë protestës së 21 janarit, ka tronditur me dëshminë e tij, duke thënë se...

Koronavirusi në Greqi/Rritet numri i viktimave, 24 persona ndërrojnë jetë në 24 orët e fundit

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik në Greqi, EODY konfirmoi sot 605 raste të reja të infeksionit të ri të koronavirusit (COVID-19), nga të cilat...