15 C
Tirana
16:21 15/04/2021
Etiketimet Albana Fico

Tag: Albana Fico

Manipulim i testeve covid? Albana Fico flet për situatën në vend, virusin afrikan dhe britanik

Pas arrijes së 7.020 dozave vaksinash nga kompania BioTech-Pfizer në Shqipëri në procesin e vaksinimit janë përfshirë Tirana, Vlora dhe Shkodra si pika kyꞔe...

Rritja e numrit të infektimeve, Rakacolli zbulon vendimin për universitet dhe shkollat

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka dalë këtë të hënë në një deklaratë për mediat, lidhur me situatën e pandemisë në vend. Drejtoresha e ISHP-së, Albana...

‘Shtetet fqinje janë futur në karantinë, a do të shkojë edhe Shqipëria drejt mbylljes?’ / Ja përgjigja e Albana Ficos

Ekspertja e Komitetit Teknik, Albana Fico gjatë një konference për gazetarët ditën e sotme, duke folur për pandeminë në vend, u pyet edhe nëse...

Pas orës policore, Komiteti Teknik i Ekspertëve shtrëngon masat: Ja çfarë do të ndalohet…

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka dalë këtë të martë në një tjetër komunikim për mediat aty ku ka bërë me dije masat e reja...

Albana Fico humbi babanë/ Drejtoresha e ISHP-së jep mesazhin prekës: Emancipimin tonë te dija dhe shkollimi

Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik Albana Fico ka humbur babanë e saj, albanologun e njohur Agron Fico. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Fico ka...

A janë të vlefshme për mbrojtjen nga koronavirusi maskat e bëra në shtëpi? Ja si përgjigjet drejtoresha e ISHP-së

Drejtoresha e ISHP-së, doktoreshë Albana Fico në një deklaratë për mediat komunikoi sot se referuar shifrave zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë sa i...

Nuk kanë të mbaruar mesazhet anonime dhe hakimet e telefonave/ Reagon ashpër drejtoresha e ISHP

Pas lojës që persona ende të paidentifikuar bënë me emrin e mjekut Pëllumb Pipero duke dërguar mesazhe në telefonat e qytetarëve, këtë herë ndoshta...
- Advertisment -

Most Read