11 C
Tirana
08:05 19/04/2021
Etiketimet Antimafia italiane

Tag: antimafia italiane

“Ai po shkatërron Shqipërinë”/ Edi Paloka: Rama bën biznes me mafian e çon ministrat në darka luksoze në Dubai

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar përmes një statusi në “Facebook” lidhur me përgjimet e antimafias italiane. Paloka është shprehur se kryeministri Rama...

Dalin përgjime të tjera: “Grataçela…PPP për 30 – 50 vite…” Ja çfarë u ofroi Niku italianëve në Tiranë

Vijon të zbardhet dosja prej 1000 faqesh e përgjimeve të antimafias italiane.  Në mes e këtyre përgjimeve del Nik, shqiptari i cili nga përgjimet...

Përgjimet e Antimafias italiane/ Basha: Tirana, lavatriçe e pastrimit të parave, SPAK të hetojë Ramën dhe Veliajn

Kryedemokrati Lulzim Basha ka folur sot për herë të parë në lidhje me përgjimet e Antimafias italiane, ku flitet për abuzime me lejet e...
- Advertisment -

Most Read