15 C
Tirana
15:50 15/04/2021
Etiketimet Arbana osmani

Tag: arbana osmani

(VIDEO) Arbana Osmani merr sfidën më të vështirë dhe ja del mbanë duke i motivuar të gjithë!

Që pas ardhjes në jetë të Diellit, jeta e Arbanës ka ndryshuar plotësisht dhe tashmë dita e saj është plotësisht e zënë. Përveçse një...

“Rutina u bë shumë e lodhshme”, Arbana Osmani flet për vështirësitë dhe përjetimet pas lindjes së djalit

Arbana Osmani është pjesë e ekranit dhe gazetarisë shqiptare prej vitesh. Ajo njihet për publikun e gjerë për profesionalizmin dhe përkushtimin e saj në...

“Pash Zotin çfarë je duke bërë Antonela? Arbana Osmani habitet në prapaskenë

Antonela është një nga vajzat më të pëlqyera të “Për’puthen”. Ajo spikati që në puntatat e para të emisionit për paraqitjen por edhe stilin...

“Vetëm Zoti e di sa të dua”, Arbana Osmani i bën dedikimin e veçantë personit të shtrenjtë

Ditën e sotme djali i madh i Arbana Osmanit, Joni, feston datëlindjen. Këtë e ka treguar vetë moderatorja e dashur shqiptare, e cila ka...

(FOTO) Çfarë i bëri bashkë Arbana Osmanin dhe Sara Hoxhën?!

Nëse nuk e keni ditur më parë, moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani dhe partnerja e një prej reperëve Kosovarë, Ledri Vula kanë raporte...

“Jeta ime”, kush ja shkrep fotografitë Arbana Osmanit që në mëngjes?!

Arbana Osmani është pjesë e ekranit dhe gazetarisë shqiptare prej vitesh. Ajo njihet për publikun e gjerë për profesionalizmin dhe përkushtimin e saj në...

Nuk keni ide për këtë “Shën Valentin”?! Arbana Osmani këshillon si të surprizoni njeriun e zemrës

Arbana Osmani është pjesë e ekranit dhe gazetarisë shqiptare prej vitesh. Ajo njihet për publikun e gjerë për profesionalizmin dhe përkushtimin e saj në...

“Situata më e sikletshme gjatë…”, Arbana Osmani flet hapur për jetën personale

Arbana Osmani është pjesë e ekranit dhe gazetarisë shqiptare prej vitesh. Ajo njihet për publikun e gjerë për profesionalizmin dhe përkushtimin e saj në...

Video/ Arbana Osmani rikthehet në ekran dhe zbulon si do të duket në natën e parë të emisionit

Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj u bënë prindër në muajin tetor të vitit të shkuar. Moderatorja ka sjellë në jetë fëmijën...

“Dashuria ime e vogël”, Arbana Osmani ndan foton e veçantë me djalin e porsalindur

Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj u bënë prindër në muajin tetor të vitit të shkuar. Moderatorja ka sjellë në jetë fëmijën...
- Advertisment -

Most Read