21 C
Tirana
11:38 25/02/2021
Etiketimet Arrestim

Tag: Arrestim

53 vjeçari arrestohet në Durrës, ishte në kërkim në Itali

Policia e Durrësit ka bërë me dije se është vënë në pranga një person, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për "Trafikim i...

Vlonjati përndiqte një vajzë, policia i “prish” planet

Policia e Vlorës ka bërë me dije ditën e sotme se ka vënë në pranga një person, pasi akuzohet se në mënyrë të vazhdueshme...

“Rruga kalon në tokën time”, tropojanit i vihen prangat

Një 66 vjeçar është vënë në pranga ditën e djeshme nga policia e Tropojës, për veprën penale "Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transportit". Blutë...

Policia jep detajet e para për operacionin ndërkombëtar për shkatërrimin e një bande që merrej me trafik kokaine

Policia e Shtetit ka dhënë detajet e para lidhur me një operacion ndërkombëtar për goditjen e një organizate kriminale që merrej me trafikun e...

Durrës/ Arrestohet 30-vjeçari me rrezikshmëri të lartë

Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e 30-vjeçarit me inicialet G.Ç, pasi Gjykata e Krujës ka dhënë për të masën e sigurisë...

Arrestohet gruaja e El Chapo në SHBA për trafik droge

Gruaja e bosit meksikan të drogës, tashmë të burgosur, Joaquín "El Chapo" Guzmán është arrestuar në SHBA nën dyshimin e trafikut të drogës, thonë...

Tronditëse! Abuzonte seksualisht me djem të mitur dhe u linte shenja në trup, arrestohet 44-vjeçari

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Rusi, ku një 44-vjeçar dyshohet se ka abuzuar seksualisht me djem të rinj dhe u ka vendosur simbole...

Ishin bërë tmerr i një zone të tërë, policia e Shkodrës ‘surprizon’ hajdutët

Policia e Shkodrës ka bërë me dije ditën e sotme se ka zbardhur disa vjedhje të ndodhur në Bushat. Në pranga janë vënë B. M.,...

Nga rrahja e mjekut tek plagosja me thikë, kush janë 6 të arrestuarit nga policia e Tiranës

Policia e Tiranës ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë vënë në pranga 6 persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshime...

(FOTO) I shkon në shtëpi për të ndaluar sherrin, policia bën zbulimin dhe arreston 51-vjeçarin

Një 51-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi i janë gjetur në banesë 1 armë zjarri pushkë, 3 kallëpe me lëndë plasëse, 3 radio dhënëse-marrëse...
- Advertisment -

Most Read