15 C
Tirana
16:33 15/04/2021
Etiketimet Autori

Tag: autori

(EMRI) Ekzekutimi i Behar Sofisë/ 23-vjeçari i arrestuar dje pranon autorësinë e krimit, në pranga edhe bashkëpunëtorët

Zbardhet ngjarja për vrasjen e biznesmenit Behar Sofia më 25 shkurt në afërsi të piramidës në Tiranë. Mbrëmjen e të premtes u bë e ditur...

Shpërthimi me tritol i makinës së prokurorit/ Reagon Policia: Po kontrollojmë zonën, për të kapur autorin

Policia e Tiranës ka reaguar pas shpërthimit me tritol të makinës së prokurorit Arjan Muça. Nga shpërthimi sipas policisë nuk ka dëme materiale, por...

(EMRI) I akuzuari për vrasjen e Shkëlzen Kastratit sfidon policinë dhe bën deklaratën e bujshme: Jam në Shqipëri, ja pse nuk dorëzohem

Elmir Tufa 29 vjeç është njëri nga 4 të akuzuarit dhe të shpallurit në kërkim për vrasjen e Shkëlzen Kastratit më 1 Shkurt në...

Ekzekutimi i Behar Sofisë/ Dyshimet e prokurorisë pse vrasësi nuk është profesionist dhe lëvizjet e autorit

Vijojnë hetimet lidhur me vrasjen e Behar Sofia, ngjarje e ndodhur një ditë më parë në Tiranë ku 66-vjeçari është u vra me armë...

Sherr me thika në Vlorë/Plagoset 42 vjeçari, u përlesh me autorin pas doli nga lokali

  Një 42-vjeçar është plagosur pas një sherri me thika të ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Sipas informacioneve të fundit, i plagosuri është përleshur...

(EMRI) “Pse më sheh”/ Kush është 25-vjeçari nga Durrësi, i arrestuar për vrasjen e Armando Gjinit

Policia ka arritur të arrestojë autorin e dyshuar të vrasjes së Armando Baboçit (Gjinit) dhe plagosjes së të birit Eraldo Gjini. Policia ka vënë në...

(VIDEO) I vuri flakën pemës së Krishtlindjeve në Tiranë, policia bën “super” arrestimin

Në protestat e zhvilluara në Tiranë pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha, u regjistruan jo vetëm përplasje mes policisë e protestuesve por edhe dëme...

(EMRI) Kapet autori i vrasjes të policit Xhuljo Prela në Lezhë, në kërkim një tjetër

Dy javë pas ekzekutimit të punonjësit të FNSH-së Shkodër Xhuljo Prela, policia ka arrestuar një prej autorëve të dyshuar të kësaj ngjarje si dhe...

VIDEO-Ky është momenti i ekzekutimit të 47-vjeçarit shqiptar në Brazil, ja si e ndoqi autori dhe e qëlloi 4 herë

Në mediat braziliane është publikuar videoja e ekzekutimit të shqiptarit Ilir Zelka. Ai u qëllua katër herë në një restorant në São Paulo dy ditë...

U kritikua për shtatoren e Adem Jasharit/Flet autori: Me profesion jam berber, skulpturën e bëra për hobi

Autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, Alban Buxhovi është shprehur se është berber me profesion. Buxhovi tha se shtatoren e ka punuar jashtë...
- Advertisment -

Most Read