15 C
Tirana
17:08 15/04/2021
Etiketimet Babai

Tag: Babai

(FOTO) Morena Taraku uron personin e shtrenjtë për datëlindje: Dashuria e jetës time

Morena Taraku është një nga vajzat më të komentuara në showbiz, për shkak të jetës së saj luksoze dhe stilit të jetesës. Modelja merr...

Do qash nëse Basha nuk fiton? Ori Nebijaj flet për tragjedinë në familje: Diku lotët më janë fshehur

Moderatorja Oriela Nebijaj, njëkohësisht kandidate për deputete në radhët e Partisë Demokratike në Tiranë, ka qënë e ftuar në një nga emisionet televizive në...

Rrihte babain 71-vjeçar, arrestohet 44-vjeçari në Berat

Një 44-vjeçar është arrestuar nga Policia e Beratit i akuzuar për dhunë në familje. Në pranga është vënë shtetasi me inicialet Sh.S, që sipas policisë...

Kërkoi ndihmë urgjente për gja/Gent Cakaj tregon gjendjen e babait të prekur me Covid

Ish-ministri, Gent Cakaj, ka njoftuar se është siguruar plazma e nevojshme e gjakut për babanë e tij, Shkelzen Cakaj. Përmes një postimi në Facebook, ai...

E tmerrshme/Babai dhe dy xhaxhallarët përdhunuan dhe e digjnin me cigare për 3 vite rresht djalin 5 vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shtetin fqinj, Greqi ku tre vëllezër abuzonin seksualisht pre 3 vitesh me një djalë 5-vjeçar. Ngjarja bëhet akoma...

Pas humbjes tragjike të babait, Çiljeta jep mesazhin e vyer për jetën

Pak ditë më parë këngëtarja  e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga njoftoi se fatkeqësisht kishte humbur babanë e saj pas një lufte të gjatë me...

(VIDEO) Babai i vdes në Infektiv, dëshmia tronditëse e dy vajzave të tij: Mos i sillni prindërit këtu, e lanë në karrige dhe…

Dy vajzat e një pacienti që ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv, kanë bërë një deklaratë tronditëse për Fax News. Vajzat shprehen me zë dhe...

Aksidentoi për vdekje babain me dy djemtë e mitur, gjykata shpall fajtor drejtuesin e mjetit

Gjykata e Lartë në Preston ka shpallur fajtor ditën e sotme një ish-ushtar, i cili u akuzua se ka vrarë në një aksident automobilistik...

Vajza e gjyqtares të arrestuar: E kanë detyruar të lirojë të dënuarit/ Babai: Ajo fle në një divan me dërrasa

Këtë të shtunë gjyqtarja e Krujës Enkelejda Hoxha, është paraqitur në gjykatë për tu njohur me masën e sigurisë. Në ambientet jashtë GJKKO-së kanë qënë...

Nga Kosova në Shqipëri/Arrestohet 29 vjeçari, përndiqte Luana Vjollcën. Policia e kap duke…

Policia e Tiranës ka arrestuar 3 persona për vepra të ndryshme penale. Efektivët kanë vendosur në pranga 29 vjeçarin nga Gjakova ka përndjekur moderatoren...
- Advertisment -

Most Read