17 C
Tirana
15:42 18/04/2021
Etiketimet BASHA

Tag: BASHA

Ftesa e Ramës për Bashën/ Kryemadhi: Është i mbaruar, burrë që i lutet një burri 12 herë në…

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka qënë këtë të shtunë në Vlorë ku ka zhvilluar një takim elektoral me mbështetës të LSI, teksa krah...

(VIDEO) “JO”/ Sarandë, Basha i përgjigjet përsëri Ramës: Koha jote ka mbaruar, Shqipëria do të fitojë

Kreu i PD-së, Lulzim Basha e ka nisur këtë të shtunë me një takim elektoral në Sarandë, pjesë e 9 takimeve që do të...

Blerja e votës, Rama ironizon opozitën dhe Presidentin: Virgjëresha që po mbrojnë shqiptarët nga prostitucioni elektoral

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur sot në mbrëmje deklaratave të forta që ka bërë Ilir Meta lidhur me zgjedhjet e ardhshme të 25...

Tërhiqet Rama? Ftesa për Bashën nuk është për bashkëqeverisje nga halli si ajo e Berishës me …

Kryeministri Edi Rama sot gjatë një bashkëbisedimi me gratë socialiste në Tiranë, është rikthyer të flasë pë ftesën e bërë pak ditë më parë...

“PD nuk bën koalicion me LSI nëse…“, Kryemadhi: Rama ja ka ‘lypur’ 7 herë Bashës nga dje deri sot

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në nja emisionet politike, ka folur lidhur me zgjedhjet e 25 prillit, marrëdhëniet e saj me kreun...

“Më thonë kanë hequr energjinë”/Basha flet pa mikrofon në zonën e “Don Boskos”

Gjatë ndalesës së tij në zonën “Don Boskos”, kryedemokrati Lulzim Basha u desh të sforcohej në fjalimin para mbështetësve të tij për shkak të...

Refuzoi ftesën, Rama: Basha udhëndjekësi i Saliut dhe Ilirit, unë lider që shkoj përtej ndasive politike

Kryeministri Edi Rama ka qënë këtë të enjte në Kamzë ku ka folur edhe një herë për synimin që kjo forcë politike ka për...

Basha publikon shifrat: Shqiptarët paguajnë ryshfet për shërbime bazike, renditemi të parët në rajon

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, vijon të publikojë ato që ai i quan si dështime të qeverisë Rama. Këtë të mërkurë Basha në rrjete...

(VIDEO) “Fluturojnë” premtimet/ Basha: Për 100 ditë do hapim negociatat me BE-në

Kreu I PD ka deklaruar se me ardhjen në pushtet, do të hapë negociatat me BE brenda 100 ditëve të para të qeverisjes. Deklarata është...

Keqpërdorimi i të dhënave/ Habit Veliaj: S’janë tonat. Ne kemi një databazë, siç e ka pasur edhe Basha që në 2011

Kryebashkiaku Erjon Veliaj ka folur mbi skandalin e fundit mbi keqpërdorimin e të dhënave të qytetarëve. Veliaj u shpreh se  të gjitha partitë e mëdha...
- Advertisment -

Most Read