15 C
Tirana
16:49 15/04/2021
Etiketimet Burg

Tag: burg

(FOTO+EMRI) Shiti apartamentet disa herë, gjykata dënon me burg ndërtuesen mashtruese në Tiranë

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 6 vite burg biznesmenen Vjollca Hoxholli, e akuzuar për mashtrim. Hoxholli u shiste nga dy herë apartamentet qytetarëve të...

SPAK kërkon rikthimin në burg për mjekun Edvin Prifti, që u kap me rreth 400 mln lekë cash në shtëpi e zyrë

Struktura e Posçme Aanti Korrupsion (SPAK) kërkon që mjeku Edvin Prifti të riktheht në burg. SPAK ka bërë recurs në Gjykatën e Lartë, për Priftin...

Gjykata pranon kërkesën e prokurorisë, çfarë u vendos për 3 kontrollorët e Albcontrol

Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën e prokurorisë dhe ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për 2 kontrollorët e AlbControl, Armando Fezgën...

Dikur ministër i kabinetit të Ramës, sot kërkon arrestimin e tij

Ish-ministri i drejtësisë në kabinetin “Rama 1”, Ylli Manjani ka hedhur akuza të forta në drejtim të SPAK dhe punën e zhvilluar nga ky...

Në gjendje të keqe shëndetësore, kritiku i Putinit, Alexei Navalny, nis grevën e urisë në burg

Figura ruse e opozitës Alexey Navalny hyri në grevë urie të mërkurën, duke protestuar ndaj kushteve të burgimit të tij. Navalny kërkoi një ekzaminim të...

Opozitari rus, Alexei Navalny, tregon gjendjen e tij në burg, poston fotografi nga burgu

Kritiku i burgosur i Kremlinit Alexei Navalny tha se ai mund të mbyllej në izolim pasi u akuzua për shkelje të shumta dhe postoi...

U mbajtën peng 7 metra nën tokë/ Kjo është historia e dhimbshme e adoleshenteve të përdhunuara

Kjo është historia e dhimbshme e skllaveve të seksit të Viktor Mokhov, të cilat u rrahën, u përdhunuan në një qeli për 3 vite...

(VIDEO) E dënuar me gjashtë vite burg por duke shijuar jetën, Fjolla Morina hap dyert e rezidencës super luksoze për kamerat

  Fjolla Morina u komentua gjatë pasi pranoi publikisht lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin kosovar, me të cilin u kap nga policia në...

“Po torturohet në burg”, Kremlini refuzon kërkesën e bashkëshortes së Navalnyt për të liruar kritikun e Putinit

Kremlini nuk e ka pranuar thirrjen e bashkëshortes së politikanit të burgosur të opozitës, Alexei Navalny, për të lënë burrin e saj të lirë...

Përdhunoi dhe la shtatzënë fqinjën me probleme të shëndetit mendor, 8 vite burg për Eduard Bushin që nuk pranon atësinë

56-vjeçari Eduard Bushi është dënuar me 12 vite burg pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht duke lënë shtatzënë një vajzë rreth 30 vjeç e...
- Advertisment -

Most Read