22 C
Tirana
16:59 28/02/2021
Etiketimet Clirim gjata

Tag: clirim gjata

Në djall drogaxhiu Maradona! Po na vdesin të njohurit, miq e të afërm dy hapa larg nesh

Nga Çlirim Gjata/ Këto ditë, nga njerëzit që kam njohur, u ndanë nga jeta për shkak të covid-19 dy mjekë dhe një pedagoge. Media...

Politika shqiptare marrëveshje për të sabotuar Reformën në Drejtës? Reagon PD

Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Çlirim Gjata ka pasur një reagim ditën e sotme lidhur me debatin më të fundit, për Reformën në...
- Advertisment -

Most Read