14 C
Tirana
15:16 15/04/2021
Etiketimet COVID19

Tag: COVID19

ISHP, fakte mbi transmetimin e COVID-19

Koronaviruset janё një familje e madhe virusesh që shkaktojnë sëmundje nga më të lehtat deri tek ato tepër të rënda. Instituti i Shëndetit Publik i...

Js se si ‘The Simpsons’ parashikoi 13 vjet më parë infektimin e Tom Hanks me koronavirus

Në një nga seritë e vitit 2007 shfaqet aktori i animuar dhe thotë: Nëse më shikoni personalisht, më lini vetëm. Ai vendosi ta izolojë...
- Advertisment -

Most Read