14 C
Tirana
15:11 15/04/2021
Etiketimet COVID19

Tag: COVID19

Këto janë qarqet me rritjen më të lartë të vdekjeve në raport me popullsinë nga Covid-19

Shkodra dhe Lezha rezultojnë qarqet që kanë pasur rritjen më të lartë të jetëve të humbura në raport me popullsinë përkatëse në tremujorin e...

(EMRI-FOTO) Covid-19 i merr jetën ish-ministrit, deputetit dhe ish-anëtarit të Kryesisë së PD

Bashkim Kopliku ka ndërruar jetë ditën e sotme si pasojë e Covid-19. Gjendja e tij u rëndua ditët e fundit, teksa qëndronte i shtruar në...

E dhimbshme / Covid-i i merr jetën Doktorit të Shkencave dhe profesorit të njohur shqiptar (EMRI)

Hamit Noka, Doktori i Shkencave Gjeologjike dhe profesori i Associuar me origjinë nga Kukësi, mësohet se ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19. Lajmi i...

Bie ndjeshëm numri i vdekjeve nga Covid-i në Maqedoninë e Veriut, por rritet ai i të infektuarve

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bën me dije se, gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 3109 testime, nga ku janë konfirmuar...

Baba i dy vajzave dhe pa sëmundje shoqëruese / Koronavirusi i merr jetën në moshën 39-vjeçare DJ të njohur

Covid-19 nuk kursen as të rinjtë tashmë, pasi mësohet se i ka marrë jetën në moshën 39-vjeçare Dj Decibel. Dj i njohur grek, Dimitris Bello...

Rekord i zi viktimash nga Covid-19 në Greqi, 2311 të infektuar në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit, në Greqi janë regjistruar 108 vdekje si pasojë e Covid-19, duke bërë që numri total i viktimave në shtetin...

Nuk e fshehim dot… / Rama reagon pas deklaratave të Bashës për numrin e viktimave nga Covid-i: Si të zë gjumi?

Kryeministri Rama ka dalë pasditen e sotme në një deklaratë për mediat, teksa i është përgjigjur publikisht kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në...

Nami në Gjirokastër, mbyllen disa biznese dhe institucione si pasojë e Koronavirusit

Qarku i Gjirokastrës ka shënuar ditët e fundit një rritje të ndjeshme të rasteve të reja me Covid-19. Kjo ka bërë që disa institucione, por...

13 të vdekur në 24 orët e fundit / Situatë alarmante nga Koronavirusi në Shqipëri, edhe sot shifra të larta të infektuarish

Në 24 orët e fundit, në vendin tonë janë konfirmuar plot 737 raste të reja me Covid-19, nga 2470 testime të kryera, duke bërë...

Shifra të frikshme në Maqedoninë e Veriut nga Koronavirusi, 39 viktima dhe 1237 raste të reja në 24-orë

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka informuar se gjatë 24-orëve të fundit janë kryer 3200 testime, prej të cilëve janë regjistruar 1237...
- Advertisment -

Most Read