15 C
Tirana
16:04 15/04/2021
Etiketimet Dashuri

Tag: dashuri

Test psikologjik/ Zgjidh një imazh dhe zbulo çfarë të pret në dashuri

Një ndryshim i rëndësishëm ju pret në jetën tuaj të dashurisë. Nëse jeni beqar, dashuria e shumëpritur së shpejti do të hyjë në...

” E dua edhe pikë”, Melisa konfirmon lidhjen e shumëpërfolur?!

Dy nga ish konkurrentët e “Për’puthen, Melisa dhe Andi kanë qenë në fokus të mediave rozë pasi janë përfolur se ndodhen në një lidhje...

A keni rënë ndonjëherë në dashuri ju?

"Mëngjeseve të caktuara, me rreze dielli të caktuara, dashuria vjen e shkon pa lajmëruar." (Charles Bukowski) Nga SILVANA BEGAJ/Jeta është kaq e ngadaltë në ardhje dhe...

“Historitë e vërteta të dashurisë nuk kanë kurrë fund”, biznesmeni kosovar publikon pamjet romantike me Fjolla Morinën

Fjolla Morina po vijon të vuajë dënimin në arrest shtëpie, pasi u kap me dy armë në çantë në pikën kufitare të Morinës disa...

Fifi mban fjalën dhe e pranon hapur lidhjen e dashurisë, ja tatuazhi dedikuar djalit që i ka vjedhur zemrën…

Fifin jemi mësuar ta shohim si këngëtaren e spektaklit “Shiko Kush LUAN”, por këtë herë këngëtarja ishte e ftuar në panel. Ashtu siç premtoi Luana...

Një e martë plot dashuri / Parashikimi i yjeve për sot, 1 shtator 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Jave shume e këndshme do jete kjo për gjithë te dashuruarit. Do kaloni çaste pasionante dhe nuk do doni...

Adelina Ismaili shumë romantike, i dedikon partnerit të saj fjalët më të bukura të dashurisë

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili ka ndarë momente të ndryshme ma bashkëshortin e saj duke treguar se si po i kalon muajt e...

“Vdes për Borën”, pas publikimit të fotografive çift, Donald Veshaj shpreh dashurinë edhe në emision (VIDEO)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj po kalojnë pushimet në shoqërinë e njëri tjetrit dhe nuk kanë nguruar që këtë vit të publikojnë fotografitë e...

Morena Taraku i jep fund lidhjes? Këngëtarja në kërkim të dashurisë…

Morena Taraku është një prej këngëtareve shqiptare më të komentuara. Ajo është mjaft e hapur me fansat dhe ndan detaje nga jeta e saj...

5 shenja që tregojnë se keni gjetur shpirtin tuaj binjak

Çdo vajzë dëshiron të gjejë një njeri që ta dojë pa kushte. Por që dashuria të jetë e vërtetë, duhet të identifikohet nga dy...
- Advertisment -

Most Read