12 C
Tirana
18:59 15/04/2021
Etiketimet Deputete

Tag: deputete

Kandidon për deputete në listat e PS-së/Najada Çomo: Nuk e lëshoj Infektivin

Shefja e spitalit Infektiv Najada Çomo edhe pse do të kandidojë në radhët e Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës ka deklaruar se nuk...

(VIDEO) “Kush më mirë se sa mua…”/ Najda Çomo zbulon pse pranoi ftesën e Ramës për tu bërë deputete

Shefja e spitalit Infektiv në Tiranë, Najada Çomo e cila do të kandidojë për deputete nën siglën e PS në 25 prill, ka zbuluar...

E papritur! Moderatorja shqiptare, pjesë e listave zgjedhore për deputete

Oriela Nebijaj është një nga moderatoret më të dashura dhe më të pëlqyera në ekranin shqiptar. Atë jemi mësuar ta shohim çdo mëngjes në...

Nga mjekësia drejt politikës, shefja e Infektivit Najda Çomo flet si kandidate e PS

Shefja e Infektivit, Najada Çomo e cila u ftua nga Kryeministri Edi Rama për të qenë kandidate për deputete nën siglën e PS, foli...

Kujtim Gjuzi i ‘tremb’ të gjithë e paralajmëron dorëheqjen / Nga kërkesa për testin e drogës te diplomat false në polici

Deputeti opozitës Kujtim Gjuzi gjatë fjalës së tij në kuvend ka deklaruar se një numër i madh punonjësish në polici janë me diploma false. Sipas...

“Kandidatë të pastër”, Soreca: Kryetarët e partive do mbajnë përgjegjësi ligjore e morale

Ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca ashtu si edhe ambsadorja e SHBA Kim, u ka bërë thirrje partive politike në vend që...

Një tjetër deputete infektohet me Covid-19

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu është infektuar me COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur vetë Deliu përmes një postimi në Facebook....

Rezulton pozitive me COVID-19, Rudina Hajdari: Simptomat janë…

Deputetja Rudina Hajdari është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka bërë publik vetë Hajdari në rrjetet sociale, ku tregon se tamponi i saj ka rezultuar...

Edmond Stojku nxjerr zbuluar Monika Kryemadhin: LSI ka deputetë në Kuvend që i mëson si të votojnë dhe iu shkruan fjalime

Deputeti i opozitës parlamentare Edmond Stojku i cili doli nga radhët e Lëvizjes Socialiste për Integrim të vitit 2017, ka nxjerrë zbuluar këtë forcë...

U la jashtë listës së PD-së/Salianji mbush sallën në Korçë dhe i sfidon të gjithë: Nuk tërhiqem!

Ervin Salianji i cili u la jashtë listave të kandidatëve për deputetë, por ai duket se nuk ka ‘hequr dorë’ nga Korça duke i...
- Advertisment -

Most Read