14 C
Tirana
15:25 15/04/2021
Etiketimet Djali

Tag: djali

Të shtënat në Los Anxhelos/ Nëna përqafoi djalin për ta mbrojtur, 9-vjeçari ndërroi jetë në krahët e nënës

Një nga katër personat e qëlluar për vdekje në një zyrë periferike të pasurive të patundshme në Los Anxhelos ishte një djalë 9-vjeçar i...

Nga zgjedhja e emrit, deri tek shëtitja e parë me djalin e porsalindur/ Afërdita Dreshaj i thotë të gjitha

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj prej disa vitesh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me bashkëshortin e saj Jakub Kindl....

Tronditëse! Nuk i dha para për një prostitutë, djali vret nënën e moshuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ukrainë, ku djali ka vrarë nënën e tij 83-vjeçare, pasi ajo refuzoi t’i japë para hua për...

Rama: S’jam i përsosur, dua që Shqipëria të jetë e ardhmja e djalit tim të vogël

Gjatë prezantimit të planit për energjinë elektrike dhe ujin e pijshëm, kryeministri Edi Rama deklaroi se ai nuk është i përsosur dhe ka mjaft...

U bë nënë ditën e sotme, zbulohet emri i veçantë i djalit të porsalindur të Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl u bënë prindër. Djali i tyre erdhi në jetë ditën e sotme dhe lajmi i ka gëzuar të gjithë....

I dashuri fiku telefonin/Vajza nga Fieri mobilizon policinë që ta gjejë. Reagon djali: Isha gjithë natën me një…

Dashuria pa asnjë dyshim që nuk njeh kufij. Një vajzë e re në Tiranë e humbi aq shumë toruan për njeriun e zemrës, saqë...

E tmerrshme/Babai dhe dy xhaxhallarët përdhunuan dhe e digjnin me cigare për 3 vite rresht djalin 5 vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shtetin fqinj, Greqi ku tre vëllezër abuzonin seksualisht pre 3 vitesh me një djalë 5-vjeçar. Ngjarja bëhet akoma...

30 persona rrahin djalin e politikanit serb në Kosovë

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiç, është rrahur dje nga rreth 30 persona, teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Rastin...

(VIDEO) “Në mëngjes shkallët ishin plot gjak dhe…”/ Denoncimi i babait: Ma varrosën djalin sikur vdiq nga covid, por në skedë…

Një skandal i madh ka ndodhur në kryeqytet, ku sipas qytetarit Xhaferr Mulleti, agjencia funerale “Univers” i ka marrë atij lekët për t’i varrosur...

Dalin detaje të frikshme/Flet i ati i djali që përdhunoi gjyshen 89-vjeçare: Saimiri përdhunoi edhe mbesën e mitur në Greqi

Detaje të tjera kanë në dritë nga ngjarja e tmerrshme e ndodhur ditën e djeshme ku një e moshuar 89 vjeç u dhunua fizikisht...
- Advertisment -

Most Read