22 C
Tirana
16:04 28/02/2021
Etiketimet Drogaxhi

Tag: drogaxhi

VIDEO/Shpërthen gazetari: Mjaft u qurravitët për një drogaxhi si Maradona

Gazetari Giuseppe Cruciani ka shpërthyer për përjetimin e botës së futbollit për ndarjen nga jeta të legjendës Diego Armando Maradona. “Kovidi duket të jetë më...

Në djall drogaxhiu Maradona! Po na vdesin të njohurit, miq e të afërm dy hapa larg nesh

Nga Çlirim Gjata/ Këto ditë, nga njerëzit që kam njohur, u ndanë nga jeta për shkak të covid-19 dy mjekë dhe një pedagoge. Media...
- Advertisment -

Most Read