14 C
Tirana
15:02 15/04/2021
Etiketimet Droge

Tag: droge

Kontejneri me kokainë në portin e Durrësit, policia u informua 2 javë më parë. Droga për llogari të…(Detaje)

Detaje të reja zbulohen nga operacioni i drogës në portin e Durrës ku u sekuestruan 143 kg kokainë. Policia kishte marrë informacion rreth 2...

Policia i ruan dhe i kap “mat” në Rrëshen/ 4 të rinj në pranga kur po shkëmbenin drogën

Policia e Lezhës ka bërë të mundur arrestimin e 4 personave të akuzuar për “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” kryer në bashkëpunim. O.K., 23 vjeç...

(VIDEO) Armë zjarri dhe drogë nga Italia për ti shitur në Shqipëri/ Si bashkëpunonin 2 shqiptarët dhe italiani

Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona të akuzuar për Prodhimi dhe shitja e narkotikëve dhe "Trafikimi i armëve dhe i municionit" . Në pranga...

(EMRAT) Kush janë 3 “të fortët” e Elbasanit, që u kapën me drogë dhe armë, në vëzhgim nga policia prej 5 muajsh

3 persona janë arrestuar nga policia e Elbasanit të akuzuar për shpërndarje droge. Gëzim Mama 34 vjeç, Hekuran Halili 44 vjeç dhe Simon Stefa 55...

Policia i bën kontrollin e befasishëm, 5 kuksianët e pësojnë keq

5 persona janë arrestuar nga Policia e Kukësit pasi akuzohen për disa vepra penale. P.V., 25 vjeç, Q. A., 28 vjeç, B. P., 29 vjeç,...

(EMRAT) Kapen në Shqipëri 3 shumë të kërkuarit në Itali për trafik droge dhe organizatë kriminale

Rruzhdi Marku, Klodian Çobo dhe Besmir Dinellari janë tre personat e arrestuar në kërkim nga drejtësia italiane, pasi akuzohen për trafik droge dhe organizatë...

(EMRI) Kush është 30-vjeçari i arrestuar, që “mbushi” Tiranën me drogë sintetike

Policia e Tiranës ka arrestuar një 30-vjeçarin e identifikuar si Ardit Pengu, pasi akuzohet për shpërndarje të drogave sintetike në disa zona në Tiranë. Pengu...

Itinerari i qarkullimit të drogës për në Europë

Kohë pandemie, pa party, më pak drogë? Përkundrazi. Kokaina pavarësisht lockdownit mbërrin me tonelata në Gjermani. Nga Amerika e Jugut përmes kontejerëve nëpër porte...

(VIDEO) Nga Durrësi në Korçë me pistolet poshtë timonit dhe drogë, policia kap mat dy të rinjtë

Policia e Korçës ka arrestuar këtë të dielë dy persona pasi u kapën me armë dhe drogë, të cilat u  gjetën në automjetin me...

Trafik droge mes Italisë dhe Shqipërisë, arrestohen 37 italianë dhe shqiptarë

Policia Shtetit në Milano ka goditur dy banda të trafikut të drogës, duke arrestuar 37 persona, raporton corriere della calabria. Hetimi, i koordinuar nga Drejtoria...
- Advertisment -

Most Read