21 C
Tirana
11:39 25/02/2021
Etiketimet Durrës

Tag: Durrës

(EMRAT) Zbardhet plagosja e nënë e bir në Durrës, në kërkim dy bashkëpunëtorët/ Sherri për vendin e parkimit

Rreth 13 orë pas ngjarjes të ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin Durrësit, ku një 23-vjeccar dhe nëna e tij u plagosën  me armë...

Tre tërmete brenda pak minutash në Durrës, rikthehet frika te banorët

Dy tërmete janë ndjerë gjatë orëve të mëngjesit në qytetin e Durrësit duke rikthyer frikën tek banorët. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit...

Emrat/ Plagosja në Durrës, policia: Një 30-vjeçar qëlloi me armë nënë e bir

Policia e Durrësit ka dhënë informacion zyrtar lidhur me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Sipas policisë, një 30-vjeçar është konfliktuar...

Sherr për parkimin/Plagosen nënë e bir në Durrës

Nënë e bir janë plagosur mbrëmjen e sotme pas një konflikti të nisur për vend parkimi në lagjen nr 12 të Durrësit. Ngjarja u regjistrua...

Durrës/ Arrestohet 30-vjeçari me rrezikshmëri të lartë

Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e 30-vjeçarit me inicialet G.Ç, pasi Gjykata e Krujës ka dhënë për të masën e sigurisë...

E rëndë në Durrës! I moshuari gjendet i vdekur në banesë, dyshohet se ka ndërruar jetë ditë më parë

Një qytetar i moshuar është gjetur i vdekur ditën e sotme në banesën e tij në lagjen 17 të qytetit të Durrësit. I moshuari banonte...

(FOTO) I shkon në shtëpi për të ndaluar sherrin, policia bën zbulimin dhe arreston 51-vjeçarin

Një 51-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi i janë gjetur në banesë 1 armë zjarri pushkë, 3 kallëpe me lëndë plasëse, 3 radio dhënëse-marrëse...

E kishte mbushur gomën rezervë me drogë, arrestohet italiani në Durrës

Një shtetas italian është arrestuar në pikën e kalimit kufitar në Portin e Durrësit pasi akuzohet për trafikim narkotikësh. G.A, 50 vjeç po tentonte të...

(DETAJET) Moti i keq, kompania në portin e Durrësit pezullon lundrimet

Moti i keq ka bërë që një nga kompanitë e lundrimeve të anulojë të gjitha lundrimet sonte si nga Porti i Durrësit për në...

Aksident me vdekje në Durrës

Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e djeshme në Durrës. Policia ka njoftuar ditën e sotme se aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor...
- Advertisment -

Most Read