15 C
Tirana
15:50 15/04/2021
Etiketimet E larta

Tag: e larta

Koronavirusi në Shqipëri/ S’kanë të ndalur vdekjet dhe infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 15 viktima dhe 1021 të tjerë janë infektuar,...
- Advertisment -

Most Read