15 C
Tirana
15:47 15/04/2021
Etiketimet Edi paloka

Tag: edi paloka

Paloka takim me banorët në Derven: Kjo është qeverisja më e keqe në 30 vite pluralizëm, Rama u sjell të zeza shqiptarëve

Në takimin e rradhës me banorët e fshatit Derven, Edi Paloka, drejtuesi politik i PD-së për Qarkun e Durrësit, është shprehur se kjo është...

Premtimet e Ramës për ujë 24 orë/Paloka nxjerr videon: E tha dhe në 2013 dhe nuk bëri gjë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka theksuar se shqiptarët nuk mund t’i besojnë më Edi Ramës aq më tepër kur bën premtime të...

VIDEO/Kandidati i PD-së sfidon Bashën dhe Palokën: Nëse më del një njeri me precedent penal si Rezeart Tusha në listën e Dibrës, unë tërhiqem

Kryetari i Departamentit Politikës së Jashtme në Partinë Demokratike, njëherësh dhe kandidat për këtë parti në Qarkun e Dibrës Kreshnik Çollaku ka sfiduar Lulzim...

Paloka shpjegon çfarë ndodhi me Bujar Leskajn në Vlorë: Po të ishte dorëhequr, Rama sot do ta ngrinte në piedestal

Nënkryetari i Partisë Demokratike ka sqaruar situatën në Vlorë ku u pretendua se Bujar Leksaj ishte dorëhequr nga kandidimi. Sipas Palokës dhe vetë Partisë Demokratike,...

Më shumë se një vit në çadër/Paloka në familjen me kushte të rënda ekonomike: Rama iu dha vetëm premtime boshe

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka vizituar një prej familjeve që jetojnë në vështirësi ekonomike, por njëherësh janë prekur edhe nga fatkeqësia e...

Beteja e fortë për Durrësin, atje ku partitë do të luftojnë edhe për votën e fundit

Qyteti i Durrësit në shumicën e proceseve zgjedhore ka përcaktuar edhe fituesin e ardhshëm, çka e ka bërë një zonë elektorale ku është luftuar...

Kur vjen fjala tek vota, koronavirusi nuk ekziston/ Paloka mbush përplot sallën në Kukës, nuk vendosin as maska  

Në një kohë që shifrat e të infektuarve me koronavirus po rriten nga dita në ditë, partitë politike nuk marrin parasysh rrezikun që vjen...

“Ai po shkatërron Shqipërinë”/ Edi Paloka: Rama bën biznes me mafian e çon ministrat në darka luksoze në Dubai

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar përmes një statusi në “Facebook” lidhur me përgjimet e antimafias italiane. Paloka është shprehur se kryeministri Rama...

Paloka akuzon Ramën: Projektet 3D nuk e nxjerrin ujin nga shtëpitë e shqiptarëve

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka akuzuar kryeministrin Rama duke theksuar se për 8 vite shqiptarët kanë provuar në kurrizin e tyre mashtrimet...

Paloka merr në dorë Durrësin: Qarku më i vështirë, Rama ishte i pashpresë prandaj iku

Edi Paloka, do të jetë drejtuesi politik i Qarkut të Durrësit për zgjedhjet e 25 prillit. Paloka është shprehur se ky qark është i vështirë,...
- Advertisment -

Most Read