15 C
Tirana
16:43 15/04/2021
Etiketimet Elbasan

Tag: Elbasan

Bardhi takim me banorët në rrethinat e Elbasanit: Nëse nuk mbajmë edhe një premtim të vetëm, do të japim llogari

Drejtuesi politik i PD-së për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, ka takuar banorët e Vidhasit për të shpalosur programin elektoral të demokratëve për zgjedhjet...

Elbasan/Rama e pranon në takimin me gratë: Njerëzit janë të pakënaqur, kanë humbur durimin

Kryeministri Edi Rama ka theksuar nga Elbasani se njerëzit janë të pakënaqur dhe kanë humbur durimin. Gjatë një takimi me gratë socialiste, Rama ka pranuar...

Taulant Balla: Duhet të vinte Edi Rama për t’i dhënë Elbasanit një mushkëri të re

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, zhvilloi një takim elektoral në Elbasan, ku deklaroi se ky 4-vjeçar do të jetë 4-vjeçari...

(EMRAT) Arrestohen 4 persona, 2 shpallen në kërkim/ Çfarë ndodhi në Elbasan

Xhulian Drymishi 29 vjeç, Romeo Drymishi 23 vjeç, Jorid Muceku 22 vjeç dhe Eralbi Koliqi 21 vjeç, të katërt banues në Durrës, janë arrestuar ...

Deklarata e Ramës ndaj mësuesve/Basha: Asnjë kërcënim nuk do ta ndalë ndryshimin

Kryedemokrati Basha i është përgjigjur deklaratës së kryeministrit Rama për mësuesit dhe e quajti një kërcënim ndaj tyre. Basha tha se asnjë kërcënim nuk e...

Inskenimi, si u vranë babë e bir, gjurma e gishtit që hapi dosjet e vjetra në Elbasan

Prej vitit 2005, Elbasani është kthyer në një arenë ku zhvillohen ditë pas dite, luftëra të përgjakshme mes bandave. Shënjestrës së grupeve mafioze të...

Lulzim Basha me të rinjtë e Elbasanit: Në 25 prill Rama humb dhe Shqipëria fiton

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka qenë ditën e sotme në Elbasan, nga ku ka shpalosur disa nga pikat elektorale të Partisë Demokratike. Ai zhvilloi...

U kapën me grushte në Elbasan/Gjergj Luca dhe Luçiano Boçi bëjnë paqe, kandidati demokrat pranon ndjesën e biznesmenit

Disa ditë pas sherrit të bujshëm në qytetin e Elbasanit, biznesmeni Gjergj Luca dhe kandidati për deputet i Partisë Demokratike Luçiano Boçi duket se kanë...

A është kërcënuar Rudina Hajdari në Elbasan? Deputetja: Për vete s’kam frikë, atje dominojnë bandat

Deputetja Rudina Hajdari ka deklaruar se bandat në Elbasan kanë krijuar një pushtet të tmerrshëm. Hajdari thekson se këta banda janë të lidhura me politikën...

(EMRAT) Kush janë 3 “të fortët” e Elbasanit, që u kapën me drogë dhe armë, në vëzhgim nga policia prej 5 muajsh

3 persona janë arrestuar nga policia e Elbasanit të akuzuar për shpërndarje droge. Gëzim Mama 34 vjeç, Hekuran Halili 44 vjeç dhe Simon Stefa 55...
- Advertisment -

Most Read