22 C
Tirana
17:09 28/02/2021
Etiketimet Emision

Tag: emision

VIDEO/ Shqipe kërkon rikthimin në “Për’puthen”: Nuk e keni idenë çdo shihni

Shqipe Hysenaj është një nga vajzat më të komentuara në showbizizn shqiptar. Ajo spikati për pjesëmarrjen e saj në emisionin “Për’puthen” ku kishte shkuar...

(VIDEO)/ “Ku je ti? Nuk ke ardhur?”, Fationi publikon bisedat me Melisën dhe hedh akuza të rënda

Fation Kuqari, ish konkurrenti i “Për’puthen” u largua nga emisioni ku kishte shkuar për të gjetur një partnere pasi u përfshi në një debat...

Takimi i dashurisë në emision/ Qentë sulmojnë papritur konkurrentët dhe i kapin nga…

“It’s my love” është një nga emisionet e dashurisë që po zhvillohet në Kosovë, ku disa të rinj janë në kërkim të dashurisë dhe...

Video/ Arbana Osmani rikthehet në ekran dhe zbulon si do të duket në natën e parë të emisionit

Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj u bënë prindër në muajin tetor të vitit të shkuar. Moderatorja ka sjellë në jetë fëmijën...

“Po bëja grimin, njerëzit ikën me vrap”, moderatorja e njohur rrëfen eksperiencën me covid-19

Moderatorja me famë botërore, Ellen DeGeneres u konfirmua pozitive me Covid-19 në muajin dhjetor. Ajo jua bëri me dije lajmin fansave përmes rrjeteve sociale,...

“Më ngacmoi seksualisht”, Fjoralba Ponari tregon për herë të parë se çfarë i ka ndodhur gjatë emisionit

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar. Ajo prej disa sezonesh është pjesë e ekranit të ‘Top Channel’ dhe ka...

VIDEO/ Arbana Osmani ‘thumbon’ publikisht emisionet e showbizzit në Shqipëri

Arbana Osmani është pjesë e ekranit dhe gazetarisë shqiptare prej vitesh. Ajo njihet për publikun e gjerë për profesionalizmin dhe përkushtimin e saj në...

(VIDEO) “Të q*fsha racën”, konkurrenti plas në tokë Renato Mekollin, dhunë dhe ofendime banale në emision

“Hell’s Kitchen Albania’ është një nga programet më interesante dhe më të ndjekura nga publiku shqiptar. Emisioni i gatimit përfshin në garë disa konkurrentë,...

(FOTO) Pas shumë vitesh, Aida Shtino i rikthehet ekranit shqiptar dhe habit me paraqitjen

Aida Shtino është nga gazetaret më të njohura në vend. Ajo i ka munguar ekranit shqiptar prej vitesh pas shkëputjes nga emisioni ‘Njerëz të...

(VIDEO) Roza Lati nuk përmbahet, ‘sulmon’ hapur emisionin e Megi Pojanit: I luajnë fenë duke u fërkuar

Roza Lati është një nga vajzat e njohura të showbizzit shqiptar, e cila njihet për origjinalitetin dhe sportivitetin e saj në ekran dhe në...
- Advertisment -

Most Read