15 C
Tirana
16:06 15/04/2021
Etiketimet Emision

Tag: emision

“Më ngacmoi seksualisht”, Fjoralba Ponari tregon për herë të parë se çfarë i ka ndodhur gjatë emisionit

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar. Ajo prej disa sezonesh është pjesë e ekranit të ‘Top Channel’ dhe ka...

VIDEO/ Arbana Osmani ‘thumbon’ publikisht emisionet e showbizzit në Shqipëri

Arbana Osmani është pjesë e ekranit dhe gazetarisë shqiptare prej vitesh. Ajo njihet për publikun e gjerë për profesionalizmin dhe përkushtimin e saj në...

(VIDEO) “Të q*fsha racën”, konkurrenti plas në tokë Renato Mekollin, dhunë dhe ofendime banale në emision

“Hell’s Kitchen Albania’ është një nga programet më interesante dhe më të ndjekura nga publiku shqiptar. Emisioni i gatimit përfshin në garë disa konkurrentë,...

(FOTO) Pas shumë vitesh, Aida Shtino i rikthehet ekranit shqiptar dhe habit me paraqitjen

Aida Shtino është nga gazetaret më të njohura në vend. Ajo i ka munguar ekranit shqiptar prej vitesh pas shkëputjes nga emisioni ‘Njerëz të...

(VIDEO) Roza Lati nuk përmbahet, ‘sulmon’ hapur emisionin e Megi Pojanit: I luajnë fenë duke u fërkuar

Roza Lati është një nga vajzat e njohura të showbizzit shqiptar, e cila njihet për origjinalitetin dhe sportivitetin e saj në ekran dhe në...

VIDEO/ “Më thuaj një dëshirë”, Fjoralba Ponari prezanton projektin e ri televiziv

Moderatorja mjaft e dashur për publikun, Fjoralba Ponari njoftoi disa ditë më parë me anë të një postimi në ‘Instagram’ se dëshira e saj...

(VIDEO) “Më duket sikur jemi vetëm”/ Prekje dhe ledhatime në dhomën e masazhit, konkurrentja nuk përmbahet

“Love Story” është spektakli më i ri i dashurisë, ku plot tetëmbëdhjetë vajza nisën të garonin për t’i fituar zemrën një djali. Mbrëmja e...

Sazan Guri tregon momentin e sikletshëm në studion e Piperos: I interesonin pacientët e frikësuar!

Ambientalisti, Sazan Guri e ka konsideruar koronavirusin si një grip të zakonshëm dhe se nuk i vjen mirë kur e trajtojnë në këtë formë. I...

‘Thuhet që do mbyllemi sërish. Sa shanse ka të ndodhë kjo gjë në Shqipëri?’ / Ja si përgjigjet Elisa Spiropali

Gazetari dhe moderatori i njohur, Arjan Çani, u shpreh sot në emisionin e tij 'Zonë e Lirë' në 'Tv Klan' se ka informacione që...

“Emisione shtërpë e ca shkarravina që bëjnë si moderatore”, me kë e ka ‘mllefin’ Ori Nebiaj?!

Moderatorja shqiptare, Ori Nebiaj i ka habitur të gjithë me postimin e fundit që ka ndarë në rrjetin social ‘Instagram’. Me anë të një...
- Advertisment -

Most Read