15 C
Tirana
16:58 15/04/2021
Etiketimet Emision

Tag: emision

Robert Aliaj rikthehet në televizion, këtë herë “përballë” Blendi Fevziut

Robert Aliaj do t’i rikthehet ekranit, por këtë herë jo si pjesëmarrës i ndonjë festivali muzike apo protagonist i jurive të spektakleve të ndryshme....

Edhe pse të ndarë, Nora Istrefi mbështet publikisht Robert Berishën (FOTO)

Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë mbetur një nga çiftet më të pëlqyera për publikun shqiptar. Edhe pse ata u ndanë si pasojë e...

“Kur do marrësh një emision tëndin?”, Fjoralba Ponari nuk rezervohet dhe flet hapur: Kishim një plan por…

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar. Ajo prej disa sezonesh është pjesë e ekranit të ‘Top Channel’ dhe ka...

EKSKLUZIVE/ Moderatoren shqiptare e pushojnë nga puna në mes të emisionit, zbulohet ish missi që e zëvendëson

Xhesika Muçaj është një nga moderatoret më simpatike shqiptare. Atë e kemi parë vitin e shkuar në ekran e ‘Top Channel’ e më pas...

Flasin Florian Binaj dhe Rezart Veleshnja / Altin Basha largohet nga ‘Portokalli’, ja kush e zëvendëson…

Emisioni i shumëdashur humoristik prej shqiptarëve, “Portokalli” vjen këtë sezon me disa risi, duke nisur nga ndryshimi i regjisorit, kastit të aktorëve e deri...

“Po punoj për emisionin tim, në një tjetër ekran”, moderatorja shqiptare zbulon arsyen e largimit nga televizioni

Ndonëse me nisjen e sezonit të ri, emisionin ‘Chic’ nga Fjodora Fjora nuk e kemi parë në ekran, vetë moderatorja kishte vendosur mos të...

Rikthehet Renato Mekolli, zbulohet data kur do e shohim në ekran

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli tha disa kohë më parë se do të largohej nga Shqipëria dhe do të niste një jetë...

Pas 14 vitesh në transmetim, Kim Kardashian dhe familja e saj heqin dorë nga emisioni i famshëm?!

Kim Kardashian tronditi fansat duke njoftuar se shfaqja ikonike e familjes së saj po mbaron pas 14 vitesh në transmetim. Show ‘Keeping Up With the...

“Arsyet nuk mi tha njeri”, gazetarja e njohur shqiptare njofton mbylljen e papritur të programit

Gazetarja e njohur shqiptare, Juli Xhokaxhi ka njoftuar me anë të një postimi në ‘Facebook’ se emisioni që ajo drejtonte nuk do të transmetohet...

Merret vendimi për emisionin e Ellen DeGeneres, ja çfarë po ndodh me transmetimin e programit

Ellen DeGeneres është nga moderatorët më të njohura dhe më të komentuara në mbarë botën. Formati i saj televiziv ndiqej nga miliona njerëz për...
- Advertisment -

Most Read