14 C
Tirana
15:38 15/04/2021
Etiketimet Emision

Tag: emision

“Po sikur…”, Ori Nebiaj nuk do të jetë më pjesë e emisionit të mëngjesit këtë sezon?!

Ori Nebiajn dhe Isi Islamin jemi mësuar t’i shohim çdo mëngjes në ‘Wake Up’ në ekranin e ‘Top Channel’. Të dy konsiderohen si dy...

Marrëdhënia e veçantë me mamanë e Jonidës, projektet e reja dhe largimi i Bora Zemanit nga ‘Treshat’, Romeo Veshaj flet pa doreza

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer në showbizzin shqiptar. Ata prej kohësh tashmë janë në një lidhje dashurie...

Hoqi dorë papritur nga emisioni, Ilda Bejleri zbulon më në fund çfarë po ndodh me jetën e saj

Moderatorja Ilda Bejleri hoqi dorë papritur nga ‘Procesi Sportiv’ dhe u largua nga ekrani i Top Channel. Ajo zgjodhi të mos jepte detaje lidhur...

Pas akuzave të rënda, Ellen De Genners heq dorë nga emisioni, zbulohet kush do e zëvendësojë moderatoren

Ellen De Genners është nga moderatorët më të njohura dhe më të komentuara në mbarë botën. Formati i saj televiziv ndiqej nga miliona njerëz...

“Vdes për Borën”, pas publikimit të fotografive çift, Donald Veshaj shpreh dashurinë edhe në emision (VIDEO)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj po kalojnë pushimet në shoqërinë e njëri tjetrit dhe nuk kanë nguruar që këtë vit të publikojnë fotografitë e...

(VIDEO) Dashamir Shehi shkon ‘tapë’ në emision, gazetarja zor se e mban dot të qeshurën

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ishte ftuar mbrëmbjen e djeshme në një emision televiziv për të folur mbi Reformën Zgjedhore, por çuditërisht ka shkuar...

“Në emision nuk vesh dot mbathje”/Lei Kraja tregon ngacmimin nga futbollistët shqiptarë: Jam puthur dhe me femra

Moderatorja e sportit Lei Kraja është mjaft e komentuar në rrjete sociale për format trupore si dhe për deklarat e bujshme. Kraja është mjaft...

Po xhironte emision, gazetarja shqiptare rrezikon në mënyrë serioze jetën (VIDEO)

Gazetarja shqiptare e programit të përjavshëm ‘Fshatrat e Shqipërisë’ në ekranin e ‘Top Channel’, Ilnisa Agolli ka rrezikuar jetën gjatë xhirimit të emisionit të...

Raportoi live me bikini para Kryeministrisë dhe Kuvendit, kush është reporterja e re që ka qejf ‘armët’ dhe videot hot (FOTO)

Ditën e sotme, reporterja e emisionit të mëngjesit në Tv Klan ka provokuar me ‘zhveshjen’ e saj para dy godinave të dy institucioneve të...

VIDEO/Gazetari bën lidhje direkte me këmishë dhe xhaketë por harron të veshë pantallona, ja si doli zbuluar

Një video e gazetarit të njohur Will Reeve me televizionin amerikan “ABC News” ka bërë xhiron e rrjetit Gjithçka dukej normale teksa Reeve raportonte nga...
- Advertisment -

Most Read