15 C
Tirana
16:12 15/04/2021
Etiketimet Emisionet

Tag: emisionet

A keni rënë ndonjëherë në dashuri ju?

"Mëngjeseve të caktuara, me rreze dielli të caktuara, dashuria vjen e shkon pa lajmëruar." (Charles Bukowski) Nga SILVANA BEGAJ/Jeta është kaq e ngadaltë në ardhje dhe...
- Advertisment -

Most Read