14 C
Tirana
15:26 15/04/2021
Etiketimet Fier

Tag: fier

I fiksuar pas një të miture, e pëson keq 34-vjeçari nga Patosi

Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona të akuzuara vepra të ndryshme penale. Një 34-vjeçar me inicialet N.K, banues në Patos  është arrestuar...

(VIDEO) Javën tjetër vijnë të tjera vaksina, Manastirliu: Nisim vaksinimin e fashës…

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, kanë ndjekur nga afër procesin e vaksinimit masiv në qytetin e Fierit. Gjatë...

‘’Mund të më keni inat mua apo Ruçin…’’/ Fier, Rama me biznesin e vogël: Luli fle kudo ku ta lësh, por nuk mund të...

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar këtë të diel një takim me bizneset e vogla në qytetin e Fierit, ku ka premtuar se bizneset e...

Zjarr në Kodrat e Zhupanit, digjen parcelat me ullishte

Parcelat me ullishte në Fier janë përfshirë ditën e sotme nga flakët. Zjarri ka rënë në Kodrat e Zhupanit, ku terreni i vështirë dhe era...

(EMRI) Kush është 59-vjeçari në Fier që kishte kthyer lokalin në ambient prostitucioni, në pranga edhe dy punonjëse seksi

Një lokal i përshtatur për prostitucion ka qënë pjesë e aksioneve të policisë së Fierit, aty ku janë arrestuar 3 persona. Policia bën me dije...

“Këta të zhduken sa më shpejt”/ Alibeaj takim me tregtarët në Fier: Ndryshimi vjen me votë në 25 prill

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike për qarkun e Fierit, Enkelejd Alibeaj, ka zhvilluar ditën e sotme një takim me bizneset e këtij qyteti. Tregtarët i...

(EMRI) Rrahu për vdekje marokenin në Itali, 30-vjeçari arrestohet në Fier pas 6 vitesh

Një 30-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga policia e Fierit. Izmir Krasniqi, banues në Fermë Çlirim, Fier, është dënuar me 14 vite...

(EMRI) E rëndë në Fier/ Bie aksidentalisht në pus, familjarët e gjejnë të vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të martë në fshatin Agim në Fier, ku një i moshuar ka humbur jetën. Sipas policisë, 74-vjeçari Jorgji...

Dëmtohen gjatë natës zyrat elektorale të PS-së dhe PDIU-së në Fier

Zyrat elektorale të Partisë Socialiste dhe partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet në qytetin e Fierit janë dëmtuar në orët e para të mëngjesit  të...

E rëndë në Fier/ 29 vjeçari qëllon për vdekje me thikë bashkëshorten, policia vihet në kërkim të autorit

Një 29 vjeçar ka qëlluar për vdekje me thikë bashkëshorten e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, ndërsa policia është vënë në kërkim të...
- Advertisment -

Most Read