15 C
Tirana
16:48 15/04/2021
Etiketimet Foto

Tag: Foto

(FOTO) Kourtney Kardashian ‘nxeh’ Instagramin me pamjet e zhveshur

Ylli i familjes Kardashian, Kourtney Kardashian ka qenë në fokus të mediave rozë këtë periudhë për shkak të marrëdhënies së saj me ish partnerin...

(FOTO) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek mposhtin covid-19, shfaqen në super formë

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është një nga artistet më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare. Ajo merr shpesh vëmendjen për shkak të...

(FOTO) E kuruar deri në detaje, Xhensila merr vëmendjen e të gjithëve

Xhensila Myrtezaj është një nga femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera në showbizzin shqiptar. Ajo ka qenë mjaft aktive kohët e fundit...

(FOTO) Në super formë, Tayna nis pushimet me shoqërinë

Këngëtarja nga Kosova, Tayna është një nga artistet më të komentuara dhe më të pëlqyera nga publiku. Edhe pse është vetëm 24 vjeç ajo...

Morena Taraku ndan pamjet “e nxehta” nga festa e datëlindjes

Morena Taraku është mjaft e komentuar për linjat e saj trupore dhe fotografitë provokuese që ndan me fansat në rrjete sociale. Ajo nuk nguron...

“Po të kisha një botë timen…”, Angela Martini shfaqet super seksi

Angela Martini është një prej modeleve me origjinë shqiptare që njihet në mbarë botën. Ajo ka forma perfekte trupore dhe lakmohet shpesh për bukurinë...

U vlerësua me çmimin e rëndësishëm në “Grammy Awards 2021”, Dua Lipa emocionon me fjalët

Dua Lipa është një nga artistet më të suksesshme në botë. Këngëtarja me origjinë shqiptare po zhvillon karrierën e saj jashtë vendit dhe që...

10 vite bashkë, Rudina Magjistari ndan pamjet e rralla me bashkëshortin: I shtrenjti im

Rudina Magjistari është një nga personazhet publikë mjaft të pëlqyer. Moderatoren e shohim çdo ditë me emisionin ‘Rudina’ në Tv Klan, ndërkohë që është...

“Buzëqesh dhe bota do të të buzëqesh ty”, Marina Vjollca merr vëmendjen me paraqitjen

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ajo shfaqet gjithmonë në super formë dhe jo rrallë herë vëmendjen e...

Ilir Meta bëhet nostalgjik/ Nxjerr foton e shtëpisë ku lindi: U dogj dy herë nga pushtuesit dhe u ndërtua. Pas 25 prillit, më duhet...

Presidenti Ilir Meta, ka kujtuar me nostalgji shtëpinë në në Çepan, aty ku ka lindur. Meta e ka bërë këtë postim me rastin e datëlindjes...
- Advertisment -

Most Read