14 C
Tirana
15:04 15/04/2021
Etiketimet Fushe Kruje

Tag: Fushe Kruje

Koronavirusi i merr jetën ish-kryetarit të bashkisë, mesazhi prekës i mikut: Më iku shoku i fëmijërisë

Koronavirusi i ka marrë jetën ish-kryetarit të bashkisë së Fushë Krujës, Bajram Karaj. Karaj humbi betejën me covid 19 në moshën 64-vjeçare. Ai ishte shtruar në...

Aksident në Fushë-Krujë/ Përplasen dy makina, 21-vjeçari përfundon në spital

Një aksident ka ndodhur këtë të enjte rreth orës 13:40, në Fushë Krujë ku për pasojë një 21-vjeçar është plagosur. E.Sh., 21 vjeç i icli...

Aksident në aksin Fushë Krujë – Vorë/ Plagoset 1 person

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor që lidh Fushë Krujën me Vorën. Si pasojë e aksidentit, një person ka mbetur i plagosur. Sipas informacioneve...

Tentoi të fuste kanabis në burgun e Fushë Krujës/Arrestohet gardiani 28-vjeçar, i gjendet drogë edhe në shtëpi

Një gardian 28 vjeçar është arrestuar pasi ka tentuar të fusë kanabis në burgun e Fushë Krujës. Arrestimi i tij u bë  pasi rreth orës...

Tentoi të fuste drogë në burgun e Fierit/Prangoset 30-vjeçari nga Fushë Kruja

Një 30-vjeçar, banues në Fushë-Krujë është arrestuar nga policia e Fierit pasi akuzohet se ka tentuar të fusë sende të ndaluara në burgun e...

Motori i pret rrugën mjetit/ 70 vjeçari gjen vdekjen në aksin Milot-Fushë Krujë

Një 70-vjeçar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e sotme në aksin Milot-Fushë Krujë pasi është përplasur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit në Fushë...

Aksident me vdekje në Fushë-Krujë

Një aksident me vdekje raportohet të ketë ndodhur në aksin Fushë Krujë-Kamëz. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë pranë fshatit, Qereke. Policia ka mbërritur në...

Skandal në burgun e Fushë-Krujës/Zhduken pakot me ilaçe, i burgosuri rrezikon jetën

Për të tretë herë brenda një kohë të shkurtër zhduken pakot me ushqime dhe ilaçe të një të burgosuri brenda në burgun e Fushë...

(FOTO) Aksident i frikshëm në Fushë – Krujë / Makina përplaset me kamionin, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në autostradën Fushë Krujë- Milot, ku një kamion është përplasur me një makinë dhe si...

Plas koronavirusi në burgun e Fushë-Krujës/Dje u infektuan 6 punonjës, sot preken nga edhe dy të tjerë

Koronavirusi është duke u përhapur me shpejtësi në burgun e Fushë Krujës. 2 punonjës të tjerë janë konfirmuar me Covid, pas 6 të tjerëve që...
- Advertisment -

Most Read