18 C
Tirana
16:14 03/03/2021
Etiketimet Gazment bardhi

Tag: gazment bardhi

Gazment Bardhi: Pas 25 prillit do të ndryshojmë edhe fshatrat

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike për Qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi u shpreh se pas 25 prillit opozita do të ndryshojë edhe fashtin. “Fshati Bicellë,...

Takimi me studentët në Elbasan/Gazment Bardhi: Të rinjtë kanë në dorë ndryshimin

Koordinatori politik për Qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, gjatë një takimi me studentë të degëve të ndryshme ka prezantuar planin e Partisë Demokratike për...

Gazment Bardhi: Me të rinjtë e Elbasanit do ta përmbysim Edi Ramën më 25 prill

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në Elbasan është takuar me të rinj të këtij qytetit ku dhe ka dëgjuar problematikat e tyre. Përmes një postimi...

Gazment Bardhi nis takimet në Elbasan: Edi Rama tallet dhe bën batuta me të rinjtë

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike për Qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi takoi të rinjtë me të cilët diskutoi largimin nga Shqipëria të bashkëmoshatarëve të...

Bardhi-Ramës: Askush nuk mund të tallet me Elbasanin! 75 mijë qytetarë janë larguar për shkak të papunësisë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, njëherësh edhe drejtues politik i PD për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të Kryeministrit...

Gazment Bardhi revoltohet nga Elbasani: Boll më, duhet ndryshim!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Badrhi, gjatë takimit me banorë të qarkut të Elbasanit, ku është caktuar drejtues politik. Përmes një postimi në...

Gazment Bardhi: Banorët e Elbasanit kanë 8 vite të braktisur nga Rama, PD do të kthejë normalitetin

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në Qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, ka deklaruar se banorët e fshatrave të këtij qarku kanë 8 vite të...

(VIDEO) Gazment Bardhi: Ramës ja kanë fajin gjithmonë të tjerët, qeveria më e keqe në histori

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka akuzuar Kryeministrin Edi Rama se justifikohet sa herë njerëzit e tij janë kapur në përgjime, e...

Përgjimet e Antimafias italiane/Gazment Bardhi: Provuan sërish pushtetin e kalbur, tani të flasë drejtësia

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratik Gazment Bardhi ka reaguar sërish mbi përgjimet e antimafies italiane. Sipas tij, këto përgjime, provuan edhe njëherë pushtetin e...

Ndrangheta në Shqipëri/Gazment Bardhi: Njerëzit më të afërt të Edi Ramës, Saimir Tahiri dhe Erion Veliaj dalin në përgjimet e antimafias italiane

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas daljes në dritë të përgjimeve të antimafias italiane, për Ndranghetën në Shqipëri. Përmes një...
- Advertisment -

Most Read