15 C
Tirana
18:44 15/04/2021
Etiketimet Grabitje

Tag: Grabitje

Grabitet karburanti në Fushë-Krujë, policia jep detajet e para

Policia ka bërë të mundur zbardhjen dhe dokumentimin me prova ligjore të vjedhjes me armë të një pike karburanti në Krujë. Gjatë këtij operacioni, policia...

2020-ta, vit i keq për hajdutët e shtëpive

Pandemia Covid-19 ka goditur në Gjermani shumë vetë, e ndër ta edhe vjedhësit. Për shkak se tani shumë vetë punojnë nga shtëpia, rastet e...

Grabitet një karburant në Lezhë, policia jep detajet e para

Policia e Lezhës ka bërë me dije se mbrëmjen e djeshme është grabitur një karburant. Blutë thonë se dy persona ende të paidentifikuar, me anë...

Me thikë në dorë në mes të rrugës, kapet laçiani që vidhte me dhunë qytetarët në Tiranë

Një 27-vjeçar banues në Laç është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet për vjedhje. I riu me inicialet T.S, kërcënonte qytetarët me thikë e...

Dy vjedhje në një orë në Elbasan, me motoçikletën grabitësve nuk i shkon sipas planit

Dy grabitje janë regjistruar brenda 1 orë në qytetin e Elbasanit. Rasti i parë është regjistruar në lagjen “Vullnetari”, ku persona të pa identifikuar kanë...

(VIDEO) I qetë dhe pa bërë zhurmë/ Ja si grabitet dyqani i celularëve në Vlorë

Një dyqan celularësh është grabitur gjatë natës në qytetin e Vlorës. Deri më tani mësohet se janë marrë rreth 13 aparat celular teksa po punohet...

Çiftit të pasur në Tiranë i vjedhin 150 mijë euro bizhuteri dhe diamante, detaje nga ngjarje

Përpara se të largohej pak dite me pushime në Serbi, D. S 34 vjeçe, i la çelësin e shtëpisë pastrueses që ajo ta rregullonte...

Lëvizte në qytete të ndryshme për të vjedhur makina, por këtë herë dibranit i shkon huq

Një person me inicialet S.G është arrestuar pasi akuzohet për grabitjen e disa automjeteve në qytete të ndryshme të policisë. Burime të policisë bëjnë me...

Fier/Tentativë grabitjeje dhe plagosje, prangoset 30-vjeçari

Policia e Fierit ka arrestuar një 30 vjeçar pasi akuzohej për  vjedhje me armë të mbetur në tentativë, mbrëmjen e datës 10.02.2021, në Roskovec. Policia...

Arrestohen dy persona në Fier, grabitën një dyqan celularësh

Policia e Fierit ka bërë me dije se ka vënë në pranga dy persona, pasi akuzohen se janë autorë të një grabitje të një...
- Advertisment -

Most Read