16 C
Tirana
11:50 26/10/2020
Etiketimet Horoskopi

Tag: Horoskopi

Priten surpriza të këndshme. Horoskopi për ditën e sotme

Dashi Dita po shkon në drejtimin e duhur dhe priten surpriza të këndshme. Ju sot do të sqaroni disa çështje të lëna pezull me miqtë...

Horoskopi/ Ja çfarë parashikojnë yjet për sot

DASHI Yjet ju sugjerojnë të tregoheni më aktivë si në punë, ashtu edhe në raportet ndërpersonale. Kujdes, Një përplasje për probleme pune me dikë ka...

Horoskopi për ditën e sotme/ Kujdes! Ditë të vështira për dashurinë

Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është...

Ditë e shkëlqyer për dashurinë, çfarë parashikojnë yjet për sot

Dashi Mund të merrni frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni të kujdesshëm. Demi Dashuria sot dhe...

Horoskopi/E diel, 11 tetor 2020. Ja çfarë parashikojnë sot yjet për ju

Dashi Mundohuni që të relaksoheni dhe mos u shqetësoni shumë për ndjenjat, keni nevojë për të rikuperuar energjitë. Në punë, ka disa projekte të cilat...

Nëse i keni pranë këto dy shenja horoskopi, jeni njerëz me fat!

Sipas astrologëve, Demi dhe Peshqit janë dy shenjat e Horoskopit që secili do të donte t’i kishte pranë. Demi: Miqtë Dem ju këshillojnë si duhet në...

Horoskopi për ditën e sotme/ Kujdes nga stresi, situata financiare nuk është e kënaqshme

Dashi Pushimi do të jetë mjaft i nevojshëm për ju sot, pasi kohët e fundit jeni përballur me shumë stres. Përfshirja në një grup të...

“Emocione dhe pasion mes jush dhe partnerit”! Zbuloni çfarë parashikojnë yjet për ju

Dashi Një telefonatë nga dikush që i përket të shkuarës do t’ju trazojë. Duhet që të flisni me miqtë dhe të shpreheni për mënyrën si...

Horoskopi/ E diel 27 shtator 2020, ja çfarë parashikojnë sot yjet për ju

Dashi Hëna dhe Venusi do të kalojnë tranzit në shenjën tuaj, duke favorizuar momentet e pasionit. Në punë vlera juaj nuk do të vihet në...

Horoskopi/E diel, 20 shtator 2020. Ja çfarë parashikojnë sot yjet për ju

Dashi Ju pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të...
- Advertisment -

Most Read

“Një shtëpi e vogël me qera”, Rozana Radi tregon se nuk jeton ashtu siç e imagjinojnë fansat

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka treguar së fundmi në rrjete sociale një detaj të rëndësishëm nga jeta e saj. Edhe pse për shkak...

Kodi zgjedhor/ Rama nxjerr “dhëmbët”: Do ta votjmë përsëri siç është, nuk vendos Meta

Pak ditë më parë Presidenti Ilir Meta i ktheu Kuvendit ligjin për Kodin e ri Zgjedhor, duke e cilësuar si favorizues për mazhorancën dhe...

Klaudia Pepa merr surprizën romantike për datëlindje

Balerina e njohur feston sot 28 vjetorin. Klaudia, e cila jeton prej vitesh tashmë në Itali, ka zbuluar surprizën e parë të datëlindjes së...

Greva në Ballsh, naftëtarët: Rama të vij të na japi zgjidhje konkrete, nuk dalim që këtu

Në Ballsh protesta e naftëtarve ka hyrë në ditën e 12-të, teksa gjendja e tyre shëndetësore nuk është e mirë. Në mbështetje të tyre, këtë...