12 C
Tirana
20:06 15/04/2021
Etiketimet Ilir Meta

Tag: Ilir Meta

Shkëlqim Selami-Ilir Metës: Ke mbetur vetëm, LSI-në e shkatërrove me prapaskenat që merreshit si çift

Në prag të zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit, ashtu si edhe në vitet e shkuara nuk mungojnë deklaratat politike në distancë, akuzat e kundër...

“Meta nuk ka asnjë forcë, veç duarve dhe parave të vjedhura”/ Ngjela: Çfarë po ndodh me presidentin?

Nga Spartak Ngjela Çfarë po ndodh me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta? Kjo është pyetja që e ngrenë të gjithë. Madje, edhe ndërkombëtarët që kanë ndenjur...

“Fëmijët e mi të shuhen si të Adem Jasharit”, Sekretari i UÇK-së i përgjigjet ashpër Ilir Metës: Familja jote lufton për pushtet

Një ditë më parë, Kreu i Shtetit, Ilir Meta tha se “para Shqipërisë le të shuhen dhe fëmijët e Metës si ata të Adem...

Meta: Ndëshkoni kandidatët e LSI-së në Vlorë nëse nuk denoncojnë korrupsionin

Presidenti Ilir Meta iu ka bërë apel qytetarëve që të ndëshkojnë kandidatët në Vlorë nëse këto të fundit nuk denoncojnë korrupsionin. Kreu i shtetit është...

Sakrifikoi veten për të shpëtuar kolegët/ Presidenti Meta vlerëson Arjan Salën me “Dekoratën e Artë të Shqiponjës”

Kreu i Shtetit Ilir Meta ka vlerësuar me “Dekoratën e Artë të Shqiponjës” Arjan Salën  (pas vdekjes), pasi u vetësakrifikua për të shpëtuar jetët...

Meta nxjerr raportin e Europol: Kanabisi po na nxin faqen, bëjeni 25 prillin referendum, t’i japim fund trafikut të drogës

Duke iu referuar raportit të Europol ku theksohet se Shqipëria mbetet një burim kryesor i trafikimit të kanabisit në Bashkimin Evropian, presidenti i vendit...

Gazetari i njohur zbulon ditën dhe kush do të arrestojë Ilir Metën

Analisti dhe gazetari Frrok Çupi, ka folur lidhur me çështjen e bllokimit të aeroportit të Rinasit, kur kontrollorët e trafikut ajror shpallën paaftësi për...

Meta poston fotot nga rruga e prishur në Borsh: Llogaridhënia nis mëngjesin e 25 prillit

Presidenti Ilir Meta ka postuar disa foto nga rruga e prishur në Borsh. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i shtetit e ka cilësuar...

Meta i përgjigjet Ramës: Më 25 prill do nxjerrë kartelën dhe do kërkojë mëshirë

Presidenti i vendit Ilir Meta i është përgjigjur akuzave të kryeministrit që bëri sot nga qyteti i Vlorës. Meta ka thënë se më 25 prill...

Vlorë/Rama: Meta tani e tutje do dekorojë parukieret dhe Ismail Qemalin   

Gjatë takimit elektoral në Vlorë, kryeministri Edi Rama ka ironizuar presidentin Meta teksa ka theksuar se tani atij i ka mbetur të dekorojë parukieret....
- Advertisment -

Most Read