16 C
Tirana
17:08 18/04/2021
Etiketimet Kercenimet

Tag: kercenimet

Deklarata e Ramës ndaj mësuesve/Basha: Asnjë kërcënim nuk do ta ndalë ndryshimin

Kryedemokrati Basha i është përgjigjur deklaratës së kryeministrit Rama për mësuesit dhe e quajti një kërcënim ndaj tyre. Basha tha se asnjë kërcënim nuk e...

(FOTO) “Do villni gjakun e tyre”/ Zbardhen mesazhet kërcënuese ndaj djalit të Përparim Ademit që vrau dy motrat

Pas vrasjes së dy motrave Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, nga Përparim Ademi, mesazhe kërcënuese janë dërguar në drejtim të djalit të Ademit. Mesazhet janë...

VIDEO-Rrëfehet Jozefina Topalli/Kujton kërcënimet me armë në vitin ‘97: Mendova për djalin e vogël, se nuk do e shihja më…

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka folur mbi një ngjarje të rëndë në ’97-ën ku është kërcënuar me jetë. Në një intervistë për emisionin për...

(VIDEO) Kërcënimet me vdekje për veshjen “femërore”/ Këngëtari: Do jem vetvetja, dukem më mirë se ju zogj të vegjël

Këngëtari Durim Morina i njohur ndryshe me emrin e artit si ‘Mirudi’ ka tërhequr vëmendjen me veshjen e tij në “Festivalin e Këngës” në...

Eksperti i sigurisë: Ndërkombëtarët po heshtin ndaj kërcënimeve të Serbisë, ushtria e Kosovës duhet të armatoset

Eksperti i sigurisë Nuredin Ibishi shprehet se Serbia po shfrytëzon Rusinë për t’u furnizuar me armë, duke arritur buxhetin mbi 1 miliard këtë vit. Ai...

U kërcënua nga serbët/Flet gazetari i njohur Marin Mema: U dogji se dokumentari u bë edhe me titra në gjuhën angleze

Dokumentari i gazetarit të njohur Marin Mema dhe historianit Florent Hasani, “Mashtrimi serb me objektet e kultit të krishterë në Kosovë” ngjalli reagime të...
- Advertisment -

Most Read