22 C
Tirana
17:08 28/02/2021
Etiketimet Koronavirusi

Tag: koronavirusi

Koronavirusi në Shqipëri/S’ndalen viktimat dhe të infektuarit, bilanc i zi edhe për 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 21 viktima dhe 1028 të tjerë janë infektuar,...

Koronavirusi në Shqipëri/ Bien infektimet, numri i viktimave mbetet i lartë

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 20 viktima dhe 916 të tjerë janë infektuar,...

Basha: Ruani çdo faturë të kurimit nga Covidi se pas 25 prillit do t’u kthej lekët mbrapsht

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u ka bërë një thirrje të gjithë shqiptarëve, që të ruajnë çdo faturë të kurimit nga koronavirusi që nuk...

Koronavirusi në Shqipëri/S’kanë të ndalur viktimat, bilanc i frikshëm nga vdekjet dhe infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 21 viktima dhe 1031 të tjerë janë infektuar,...

Në kulmin e infektimeve/Mjeku i njohur: Jemi në skenarin më të keq me koronavirusin

Shqipëria po arrin skenarin më të keq nga pandemia e COVID-19. Ky është konstatimi që bën Organizata Botërore e Shëndetësisë. Sipas saj, vendi ynë është në...

Mjekët letër të hapur Metës, Ramës dhe Bashës: Ju jeni të parët që s’po respektoni masat anti-covid

Një grup mjekësh brenda dhe jashtë vendit i janë drejtuar përmes një letre presidentit Ilir Meta, kryeministrit Rama, dhe kryedemokratit Basha duke shprehur shqetësimin mbi...

Koronavirusi në Shqipëri/Shënohet bilanc i zi në 24 orët e fundit, rriten frikshëm vdekjet dhe infektimet

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 19 viktima dhe 1021 të tjerë janë infektuar,...

Koronavirusi/Tomini: S’ka lehtësim të masave, për dy ditë do dalim me…

Zëvendësministrja e Shëndetësisë Eugena Tomini ka bërë të qartë se nuk do të ketë lirim të masave. Tomini tha se për dy ditë, komiteti...

Koronavirusi në Shqipëri/ S’kanë të ndalur vdekjet dhe infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 15 viktima dhe 1021 të tjerë janë infektuar,...

A do të shtrëngohen masat? Ja si përgjigjet ministrja Ogerta Manastirliu

Duke iu referuar shifrave të larta të viktimave dhe rasteve të reja me COVID-19 të ditëve të fundit, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka...
- Advertisment -

Most Read