14 C
Tirana
15:14 15/04/2021
Etiketimet Koronavirusi

Tag: koronavirusi

Pandemia/Ahmetaj: Në maj Shqipëria hapet totalisht

Ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj ka theksuar se Shqipëria po shkon drejt hapjes dhe në muajin maj vendi do të hapet totalisht nga situata...

Koronavirusi në Shqipëri/ Rriten viktimat dhe të infektuarit, ky është bilanci i zi në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 9 viktima dhe 349 raste të reja të...

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish/ Shënohen 6 viktima, bien infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 6 viktima dhe 336 raste të reja të...

Del dokumenti për Covid-in/ Ogerta Manastirliu firmos urdhrin: Ndalohen grumbullimet në ambientet e hapura dhe të mbyllura

Komiteti Teknik vendosi të zgjasë masat së paku deri në 8 prill 2021, por përveç masave të Komitetit Teknik, edhe ministrja e Shëndetësisë ka...

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish/ Ky është bilanci i zi në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 6 viktima dhe 349 raste të reja të...

Koronavirusi në Shqipëri/ Shënohen 8 viktima, bien infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 8 viktima dhe 434 raste të reja të...

Dita e 2-të e vaksinimit masiv/ Të moshuarit vendosen në rresht, Rama: Zemra mal, do të vijojmë pa u ndalur

Kryeministri Edi Rama duket i surprizuar nga shifra e 20 mijë e 414 të vaksinuarve në ditën e 2-të të vaksinimit masiv në vend. Kreu...

Koronavirusi në Shqipëri/ Bien shifrat e viktimave dhe të infektuarve, ky është bilanci i 24 orëve të fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 6 viktima. Ndërsa janë infektuar 285 të tjerë,...

Epidemiologu: Mbyllja e shkollave e pabazuar, lërini fëmijët arsimohen

Epidemiologu Ilir Alimehmeti, ditën e sotme ka thënë se mbyllja e shkollave me argumentin e parandalimit të përhapjes së COVID-19 ishte vendim i pabazuar. Konluzioni...

Koronavirusi në Shqipëri/ Rritet numri i viktimave, bien infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 12 viktima. Ndërsa janë infektuar 425 të tjerë,...
- Advertisment -

Most Read