15 C
Tirana
17:09 15/04/2021
Etiketimet Koronavirusi

Tag: koronavirusi

Ndërron jetë nga Covidi studenti i mjekësisë nga Librazhdi, fakulteti: Ishte i shkëlqyer

Koronavirusi i ka marrë jetën një 21-vjeçari nga fshati Polis i Librazhdit ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit. Ai është student i mjekësisë dhe...

Koronavirusi në Shqipëri/ Dalin shifrat për 24 orët e fundit, bie numri i viktimave dhe të infektuarve

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 8 viktima. Ndërsa janë infektuar 449 të tjerë,...

Koronavirusi në Shqipëri/ Dalin shifrat për 24 orët e fundit, 13 viktima dhe 472 raste të reja nga Covid-19

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 13 viktima. Ndërsa janë infektuar 472 të tjerë,...

Brataj: Ka nisur vala e tretë e koronavirusit, mutacioni britanik po vjen me frekuencë të lartë

Drejtori i Urgjencës Kombëtare në Shqipëri, Skënder Brataj ka deklaruar se tashmë ka nisur vala e tretë e koronavirusit në të gjithë Evropën, duke...

Silva Bino: Vaksina kineze, e sigurt. I ka dhënë provat në disa vende

Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik Silva Bino ka theksuar se vaksina kineze është e sigurt me të cilën...

Koronavirusi në Shqipëri/Rritet numri i viktimave, bien infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 11 viktima. Ndërsa janë infektuar 303 të tjerë,...

Koronavirusi në Shqipëri/ Shënohen 8 viktima, bien infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 8 viktima. Ndërsa janë infektuar 344 të tjerë,...

Koronavirusi në Shqipëri/ Bien infektimet, por numri i viktimave mbetet i lartë

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 16 viktima. Ndërsa janë infektuar 494 të tjerë,...

Vaksina AstraZeneca, Rama: Vendet që e pezulluan do e rikthejnë, Bino: Po s’ka gjë, temperaturë pata dhe unë

Duke iu referuar zërave skeptikë në lidhje me AstraZenecan pas vendimit të disa qeverive evropiane për ta ndaluar,  kryeministri Rama theksoi se nuk duhet...

Ilir Meta: Të prekurit nga koronavirusi po lihen në dorë të spekulantëve të tregut të zi

Presidenti i vendit Ilir Meta ka theksuar se të prekurit nga koronavirusi po lihen në mëshirën e spekulantëve të tregut të zi, duke mos...
- Advertisment -

Most Read