16 C
Tirana
17:10 18/04/2021
Etiketimet LSI

Tag: LSI

Militantët e LSI sherr me thika dhe armë mes njëri-tjetrit për një femër

Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim shtetasit Eni Sada, Albor Mulgeci dhe Sokol Kryeziu, për plagosjen e ndodhur  në orët e vona të...

Plas sherri pranë zyrave të LSI në Sauk, plagosen dy persona (Emrat), policia: Ja pse ndodhi konflikti

Një sherr midis të rinjve ka ndodhur në mesnatë në Sauk pranë zyrave elektorale të Lëvizjes Socialiste për Integrim. Si pasojë e sherrit, kanë mbetur...

Rama: Prostitucioni elektoral është arti i LSI-së, deklaratat e ambasadores janë keqpërdorur

Kryeministri Edi Rama ka lëshuar akuza të rënda ndaj Lëvizjes Socialiste për Integrim, duke theksuar se kjo forcë politike ka si artin e saj,...

Nasip Naço: U largova nga LSI sepse bënte eksperimente politike të dështuara, falenderoj Ramën që më hapi derën e PS

Kandidati për deputet i PS-së, Nasip Naço, deklaroi sot në Skrapar se u largua nga LSI pasi kjo parti vitet e fundit bënte vetëm...

“PD nuk bën koalicion me LSI nëse…“, Kryemadhi: Rama ja ka ‘lypur’ 7 herë Bashës nga dje deri sot

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në nja emisionet politike, ka folur lidhur me zgjedhjet e 25 prillit, marrëdhëniet e saj me kreun...

Kryemadhi: Këto 2 vite pastruam LSI-në nga shushunjat që pinë gjakun e anëtarëve të saj

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ishte ditën e sotme në Lushnje, nga ku foli për largimet nga partia e saj drejt PS-së. Kryemadhi u shpreh...

Shkëlqim Selami-Ilir Metës: Ke mbetur vetëm, LSI-në e shkatërrove me prapaskenat që merreshit si çift

Në prag të zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit, ashtu si edhe në vitet e shkuara nuk mungojnë deklaratat politike në distancë, akuzat e kundër...

Meta: Ndëshkoni kandidatët e LSI-së në Vlorë nëse nuk denoncojnë korrupsionin

Presidenti Ilir Meta iu ka bërë apel qytetarëve që të ndëshkojnë kandidatët në Vlorë nëse këto të fundit nuk denoncojnë korrupsionin. Kreu i shtetit është...

(FOTO+EMRI) Ndahet nga jeta anëtari i LSI, Meta shpreh dhimbjen: Njeri i jashtëzakonshëm

Presidenti Ilir Meta ka njoftuar këtë të hënë se është ndarë nga jeta Shyqyri Buzo, anëtar i LSI-së në Pogradec. Në rrjetin social FB, Meta...

Ish-kryetari i bashkisë Kuçovë, Selfo Kapllani largohet nga LSI-ja dhe i bashkohet PS-së

Ish-kryetari i bashkisë së Kuçovës i cili mbante postin e drejtuesit të LSI-së për këtë qytet ka kaluar në radhët e Partisë Socialiste. Në takimin...
- Advertisment -

Most Read