15 C
Tirana
16:40 15/04/2021
Etiketimet Maqedonia e Veriut

Tag: Maqedonia e Veriut

Koronavirusi/ 336 të infektuar dhe 10 viktima në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut ka regjistruar gjatë 24 orëve të fundit 336 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 1,964 testime të kryera gjithsej. Fatkeqësisht, betejën...

Covid-19/ Rritet numri i të infektuarve gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut ka regjistruar në 24 orët e fundit 444 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 2,518 testime të kryera gjithsej. Fatkeqësisht, 21...

6 viktima dhe 183 të infektuar nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut ka regjistruar në 24 orët e fundit 183 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 1,466 testime të kryera gjithsej. Betejën me...

11 viktima nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

11 viktima janë regjistruar nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, duke çuar në total numrin e personave që kanë...

Covid-19/ Vijon të mbetet i lartë numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë evidentuar 307 raste pozitive me Covid-19 nga 1,854...

Covid-19 në Maqedoninë e Veriut: 356 të infektuar dhe 15 viktima

Maqedonia e Veriut ka regjistruar në 24 orët e fundit 356 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 1,906 testime të kryera gjithsej. Instituti i...

Covid-19 në Maqedoninë e Veriut/ 72 të infektuar dhe 13 viktima

Maqedonia e Veriut ka regjistruar në 24 orët e fundit 72 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 793 testime të kryera gjithsej. Vatra...

Covid-19/ Mbeten të larta shifrat e të infektuarve dhe viktimave në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut ka regjistruar në 24 orët e fundit 403 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 2,118 testime të kryera gjithsej. Numri më...

Koronavirusi/ 396 të infektuar dhe 15 viktima në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut ka regjistruar në 24 orët e fundit 396 raste të reja pozitive me Covid-19, ku numrin më të lartë të të...

Një variant i ri i koronavirusit mbërrin në shtetin tonë fqinj

Maqedonia e Veriut është alarmuar pas identifikimit të një varianti të ri të koronavirusit. Mediat vendase shkruajnë se ky lloj koronavirusi është gjetur për herë...
- Advertisment -

Most Read