22 C
Tirana
16:38 28/02/2021
Etiketimet Maradona

Tag: Maradona

Pas Maradonës shuhet një tjetër legjendë e Argjentinës/ Vdes nga koronavirusi fituesi i Kupës së Botës 1978

Një tjetër yll i futbollit argjentinas është shuar pas ikjes së Diego Armando Maradonës. Legjenda Leopoldo Luque që ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit....

Del dokumentari: Çfarë e vrau Maradonën? Tenton të zbulojë shkaqet e vdekjes së legjendës argjentinase

Vdekja e legjendës së futbollit botëror, Diego Armando Maradona në moshë 60-vjeçare tronditi jo pak botën por edhe u ngritën pikëpyetje mbi shkaqet e...

“Ylli argjentinas është vrarë, mjekët neglizhuan detyrën”/ Zbulohet raporti mbi vdekjen e Maradonës

12 ditë pas vdekjes së yllit argjentinas, Diego Maradona, është hapur një hetim, pasi dyshohet se futbollisti është vrarë, ndërkohë që neurokirurgu i tij,...

Plas SKANDALI me testamentin e Maradonës/ Përjashton 2 vajzat dhe ish-bashkëshorten nga trashëgimia

Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Maradona, pak kohë më parë u nda nga jeta, duke shkaktuar trishtim në mbarë botën. Pas vdekjes, ka plasur skandali...

Maluma publikon projektin e ri, i dedikon disa fjalë Maradonës

“Mas de la luna” titullohet projekti i ri muzikor i Malumës, i cili çdo këngë të tijën e ka kthyer në një super hit....

Vdekja e Maradonës/ Vihet nën hetim mjeku i tij, dyshohet se neglizhoi në dhënien e mjekimeve

Mjeku i Diego Maradonës është akuzuar për neglizhencë mjekësore dhe policia po e trajton vdekjen si vrasje të mundshme. Sipas DailyMail, policia ka bastisur klinikën...

‘Ka pasur lidhje intime me nënën time kamariere’ / 19-vjeçari pretendon se është djali i Maradonës

Një 19-vjeçar nga Argjentina po shokon botën me deklaratën e tij. Adoleshenti që pretendon se është fëmija i Maradonës ka kërkuar së fundmi që...

Mara dhe Dona, binjaket argjentinase që mbajnë emrin e Maradonës

Legjenda e futbollit në botë, Diego Maradona, që e çoi Argjentinën në lavdinë e Kupës së Botës, frymëzoi mbështetjen e zjarrtë përmes magjisë së...

VIDEO/Shpërthen gazetari: Mjaft u qurravitët për një drogaxhi si Maradona

Gazetari Giuseppe Cruciani ka shpërthyer për përjetimin e botës së futbollit për ndarjen nga jeta të legjendës Diego Armando Maradona. “Kovidi duket të jetë më...

Agjenti i Maradonës nxjerr sekretet e legjendës: Diego e la veten të vdiste, tani familjarët po shqyejnë…

Menaxheri dhe një nga miqtë më të mirë të Diego Armando Maradonës, Stefano Ceci ka habitur të gjithë me deklaratën e tij teksa ka...
- Advertisment -

Most Read