15 C
Tirana
16:09 15/04/2021
Etiketimet Media greke

Tag: media greke

Media greke: “Dhuratat” parazgjedhore të Turqisë për Edi Ramën

E përditshmja greke ekathimerini ka publikuar një analizë për raportin e kryeministrit të vendit Edi Rama me Turqinë dhe rolin e tij në marrëdhëniet...

Përplasje me armë në mes të Athinës/Dyshohet për dy shqiptarë të vdekur, mediat greke: Ja çfarë qëndron pas ngjarjes

Një përplasje me armë ka ndodhur para pak minutash në shtetin grek ndërsa dyshohet se kanë mbetur të vdekur dy shqiptarë dhe dy të...
- Advertisment -

Most Read