17 C
Tirana
15:52 26/11/2020
Etiketimet Nena

Tag: nena

Rrëfimi i dhimbshëm i vajzës për të ëmën me Koronavirus: Gabim fatal që e solla tek ‘Infektivi’, s’dimë asgjë!

Teksa shifrat e Covid-19 po rriten çdo ditë e më tepër në vendin tonë, familjarët e pacientëve të shtruar në spitalet Covid shprehen të...

Tërmeti në Turqi/ Nëna dhe 4 fëmijët e saj nxirren gjallë nga rrënojat

Një mrekulli ka ndodhur në Izmir, ku skuadrat e kërkimit kanë arritur të nxjerrin nga rrënojat që shkaktoi tërmeti i fuqishëm, një nënë bashkë...

(FOTO) “Të dua”, Arilena Ara uron publikisht personin e shtrenjtë për datëlindje

Arilena Ara ka uruar në mesnatë një nga personat më të shtrenjtë për datëlindje. Këngëtarja ka shkruar një mesazh emocionues mbrëmjen e djeshme për...

Doli për intervistë pune, por prej një jave është zhdukur pa asnjë gjurmë / Thirrja e dëshpëruar e nënës për 19-vjeçaren shqiptare

“Të gjithë e duam dhe rrimë me sytë nga dera e hapur duke pritur Artemisin të hyjë. Dera është e hapur pasi po pret...

E rëndë/ 31-vjeçarja vret tre fëmijët e saj dhe më pas njofton policinë

Një ngjarje makabre ka tronditur Vjenën, ku një grua vrau fëmijët e saj dhe më pas tentoi vetëvrasje. Policia austriake po heton vdekjen e tri...

Djemtë bëjnë për spital nënën e tyre, pasi e rrahën me biçikletë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Gjakovës. Policia e Kosovës ka njoftuar se në Gjakovë, dy djemtë e kanë rrahur nënën e...

VIDEO/Nëna e të zhdukurit Ermal Ngucaj flet mes lotëve: Ja kush e ka prerë në besë. E kam humbur më parë një djalë…

Ditën e sotme u bë e ditur për zhdukjen prej 4 ditësh të një 40-vjeçari në qytetin e Vlorë. Ai është identifikuar si Ermal Ngucaj...

FOTO/ Tragjike! Nëna monstër lë foshnjën të uritur në garderobë, dëshironte ta vriste

Një foshnjë e vogël po lufton me jetën pasi u la në garderobë nga nëna e vet me qëllimin që të vdiste nga uria. Ajo...

VIDEO/Gent Strazimiri nxjerr videon dhe shan nga nëna Erion Veliajn: A t’i ka treguar Shqipja se kush janë…

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri ka nxjerrë një video të hershme të debatit të tij me kryebashkiakun aktual të Tiranës Erion Veliaj, teksa...

(VIDEO) HORRORI në Pogradec / Ja si është gjendja shëndetësore e 9 vjeçares që ndenji disa ditë në shtëpi me nënën e vdekur

Kanë qenë vërtet tronditëse pamjet, me të cilat u përball Policia e Pogradecit në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, teksa hynte në...
- Advertisment -

Most Read

Sulmi terrorist në Vjenë/ Austria përforcon mbrojtjen në kisha

Ministri i Brendshëm i Austrisë ka deklaruar këtë të enjte se do të forcojë sigurinë në kisha, që një sulm terrorist i përsëritur të...

(VIDEO) Ja si do zhvillohet mësimi nga 1 dhjetori, klasat që përjashtohen

Një ditë më parë Ministrja e Shëndëtësisë Ogerta Manastirliu, njoftoi se mësimi në shkolla duke nisur nga data 1 dhjetor do zhvillohet i alternuar...

Covid-19 mbërrin në Pallatin Mbretëror të Suedisë, rezultojnë pozitivë Princi Carl Philip dhe Princesha Sofia

Princi i Suedisë Carl Philip dhe gruaja e tij, Princesha Sofia, kanë rezultuar pozitivë për Covid-19 dhe për pasojë janë vetëizoluar. Lajmin e ka bërë...

(FOTO) Pas ndarjes nga i shumëkërkuari, Trejsi Sejdini kapet ‘mat’ me këngëtarin shqiptar

Ish missi shqiptar, Trejsi Sejdini njihet për fotot provokuese që ndan shpesh në rrjete sociale. 20 vjeçarja ka forma perfekte trupore, të cilat nuk...