21 C
Tirana
11:36 25/02/2021
Etiketimet Ogerta manistrliu

Tag: ogerta manistrliu

Manastirliu thirrje të rëndësishme për të prekurit me koronavirus: Mos shkoni shumë vonë në spital

Duke folur gjatë seancës parlamentare gjatë ditës së stome, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu u ka bërë thirrje personave të prekur nga COVID-19 që...

 E çuditshme/ Erion Veliaj ‘zëvendëson’ Ogerta Manastriliun, ja çfarë bën me mjekët(FOTO)

Mjekë dhe infermierë janë ngritur në protestë lidhur me kërkesat që kanë bërë ndaj qeverisë për rritjen e pagave. Ata kanë dalë në protestë para...

Ishte në gjendje të rëndë nga Covidi, Manastirliu jep lajmin e mirë për doktorin e njohur

Doktori i spitalit ”Shefqet Ndroqi”, Alban Hatibi e ka fituar betejën me Covid 19. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu...

Publikohen PAMJET E RËNDA të pacientëve me koronavirus brenda spitalit “Shefqet Ndroqi”(VIDEO)

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka shpërndarë një video të situatës që është aktualisht brenda spitalit universitar “Shefqet Ndroqi”/COVID2, ku ka...

Manastirliu te “Shefqet Ndroqi”: Masat për përballimin e epidemisë në vjeshtë-dimër

50 infermierë të rinj i bashkohen stafit mjekësor të spitalit Covid2 “Shefqet Ndroqi” në luftë kundër Covid19. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Koronavirusi, Manastirliu tregon planin për vjeshtë-dimër dhe ka një apel për qytetarët

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu i ka bërë apel qytetarëve që të përshtaten me normalitetin e ri të krijuar nga pandemia dhe të respektojnë...

“Preken më lehtë dhe nga COVID”, Bino: Kush janë grupet e riskut që do bëjnë vaksinën e gripit falas

Në stinën e vjeshtës dhe dimrit gripi sezonal pritet ti bashkangjitet koronavirusit dhe për këtë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha se po merren...

“Po infektoni prindërit dhe gjyshërit me koronavirus”, mesazhi paralajmërues i Manastirliut

Me anë të një shënimi në “Facebook”, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu i bën apel gjithë të rinjve që të bëjnë kujdes se po...

“Edhe 100 e shtrenjta jonë”! Manastirliu poston foton e dhimbshme të gruas në intubim që ka ditëlindjen

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka shpërndarë ditën e sotme një foto mjaft prekëse të një gruaja që ndodhet në intubim dhe po lufton...

Shtimi i rasteve me Covid-19, Manastirliu zbulon detajet pse situata ka arritur deri në këtë pikë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, foli mbi situatën nga koronavirusi pas përfundimit të fazës së mbylljes në banesa të qytetarëve. Ajo deklaroi se pandemia...
- Advertisment -

Most Read