16 C
Tirana
12:39 26/10/2020
Etiketimet Parashikim

Tag: parashikim

“Shmangni ndryshimet drastike!” Parashikimi i yjeve për sot

Dashi Projektet e reja të punës ju interesojnë shumë. Çdo gjë që ka lindur tani, ose ka lindur në fillim të vitit, në të vërtetë...

Si do të jetë moti ditën e sotme

Sipas MeteoAlb mbetemi në ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të lehta në territorin shqiptar gjatë pjesës së parë të ditës. Parashikohet që...

“Ditë e shkëlqyeshme për ju!” Parashikimi i yjeve për sot

Dashi Disa lajme të mira do të ketë për ju sot. Me planetët që ju favorizojnë do të jeni mjaft të lehtësuar. Ndiheni plot energji...

“Rreth jush ka persona që po sillen në një mënyrë të dyshimtë!” Parashikimi i yjeve për sot

Dashi Dita e nesërme nuk do të jetë aspak e lehtë. Çdo moment duhet të jeni të kujdesshëm dhe asgjë to mos e merrni për...

“Mos u dorëzoni”, zbuloni surprizat e yjeve për shenjën tuaj

Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë për punën, ju...

Si do të jetë moti ditën e sotme

Sipas MeteoAlb moti në vendin tonë gjatë paradites paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të shpeshta vranësirat do jenë në gjysmë...

“Mos humbni mundësitë e favorshme që fati ka rezervuar për ju!” Parashikimi i yjeve për sot

Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të shkëlqyeshme sot....

Temperatura afër zeros, si do të jetë moti ditën e sotme

Sipas MeteoAlb, kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë kushtet e motit në vendin tonë gjatë paradites, ku më të shpeshta vranësirat do jenë në pjesën...

“Afër jush ka dhe nga ata persona që ju duan fshehurazi!” Çfarë thonë yjet për ju

Dashi Ju do të përballeni me një situatë komplekse në fushën profesionale. Aftësia juaj dhe besimi që keni do t’ju garantojnë sukses të plotë. Në...

“Mos u jepni shumë rëndësi sëmundjeve të vogla!” Parashikimi i yjeve për sot

Dashi Kalimi i Hënës në Akrep vazhdon dhe është  gati për të ngritur gjendjen tuaj  shpirtërore dhe për të lehtësuar zgjidhjen e disa problemeve. Sidoqoftë,...
- Advertisment -

Most Read

(VIDEO) Kaloi me samafor të kuq, veprimi fatal që çoi në pranga 31 vjeçarin në Tiranë

Një 31-vjeçar në Tiranë është arrestuar pasi ka tentuar të korruptojë një punonjës të policisë rrugore. G.T është ndaluar nga policia pasi ka vijuar të...

Dojna Mema flet për herë të parë për shkëputjen nga Top Channel

Dojna Mema ka konfirmuar kohë më parë largimin nga Top Channel dhe mbylljen e programit të saj. Moderatorja nuk kishte dhënë asnjë detaj rreth...

(FOTO) Ja kush është 50-vjeçari që u ekzekutua në Fier me plumb në kokë

Ahmet Toska, u ekzekutua rreth orës 6 të mëngjesit të sotëm në lagjen “Sheq i Madh” të qytetit të Fierit. Deri më tani nuk ka...

5 muaj larg prej pandemisë, Maluma përlotet teksa takon njeriun më të shtrenjtë

Maluma ka takuar ditën e djeshme një nga personat më të rëndësishëm të jetës së tij, mamanë. Për shkak të pandemisë dhe angazhimeve, këngëtari...